X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Trzecie dziecko
Odpowiedz

Trzecie dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KasiaZ Autorytet
    Postów: 298 193

    Wysłany: 22 marca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkie mamusie, które oczekują lub starają się o trzeciego lub kolejnego maluszka, bo my, weteranki chyba już troszkę inaczej podchodzimy do ciąży ;)

    Ja mam już parkę 2007 i 2010, teraz, jak wszystko pójdzie dobrze, to jeszcze się zaliczy na 2017 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2017, 19:59

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia,
    Wpadaj tutaj :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/rodzinka-wielodzietna-w-oczekiwaniu-na-kolejne-szczescie,11971.html

    Ja mam trójkę, czekam na czwarte ;)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ