X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne TYŁOZGIĘCIE MACICY
Odpowiedz

TYŁOZGIĘCIE MACICY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    przeszukałam forum, ale nie znalazłam takiego tematu. Lupka też nie pomogła...

    Czy któraś z Was ma tyłozgięcie macicy?
    Czy w związku z tym macie większy ból brzucha i pleców w ciąży? Czy może nie było żadnych niedogodności?

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja.mam tylozgiecie macicy i przy porodzie bardziej czuc krzyz czyli porod bolowo krzyżowy najgorszy ale ds sie wytrzymac

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie tak musi być jak pisze kada. macica w trakcie ciąży ustawia się w zupełnie innej pozycji. Ja nie mam żadnych dolegliwości związanych z tyłozgięciem. Porodu sn też nie kojarzę z bólami krzyżowymi.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży nic nie odczuwałam. Nie miałam bóli krzyżowych.

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • olenka_30 Autorytet
    Postów: 1257 427

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam tyłozgięcie.Macica "wygięła" sie po pierwszej ciąży.W drugiej nie odczuwałam z tego tytułu żadnych niedyspozycji bólowych ani niedogodności.A w okolicach 12 tyg lub troszkę później ustawiła się do "normalnej" pozycji.

    zrz6ha00p3dcbi9k.pngkm5scwa1h2a88bf4.png
    dqpri09knt769ltz.png
  • Dagmara Autorytet
    Postów: 314 295

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tyłozgięcie. W czasie ciąży nie mam dolegliwości natomiast przy porodzie jest gorzej. Macica się dłużej rozwiera bo musi się jeszcze odgiąć. Podobno boli bardziej, ale rodziłam już dwa razy siłami natury i da się wytrzymać.

    m3sxs65g11pm3ti6.png

    Córka 2012👱‍♀️
    Córka 2014👩‍💼
    Syn 2016 👱‍♂️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tyłozgięcie macicy. Przy pierwszym porodzie miałam wrażenie, że kręgosłup mi wyskoczy. Przy tej ciąży lekarz ostrzegł mnie, że teraz może mnie bardziej bolec bo zmienia ułożenie. Miał racje, bo boli mnie dość mocno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przedwczoraj dowiedziała, ze mam tyłozgięcie. Faktycznie, porób sn wspominam niezbyt wesoło, bóle krzyżowe były tak mocne, że nie czułam tych normalnych, na brzuchu, ale jak się znajdzie odpowiednią pozycję i mąż masuje to idzie wytrzymać :)

  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 41

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam tyłozgięcie a to pierwsza ciąża więc nie wiem jak jest z porodem. Za to wydaje mi się ze te bóle krzyżowe to nie tylko u "tyłozgiętek" bo kobitki z normalnym ustawieniem macicy tez często bardzo cierpią. W internetach piszą np. że tyłozgięcie objawia się tez bardzo bolesnymi miesiączkami itp. Ja nigdy nie miałam z tym problemu, zapominałam ze w ogóle mam okres :p. Każda z nas jest inna nie przejmujmy się tym :)

    bluszczynka
  • joannamarzec Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, każdy organizm inaczej znosi :)

    telewizja swarzędz
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ