X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne USG genetyczne
Odpowiedz

USG genetyczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jakie mialyscie wyniki USG genetycznego? Mam na mysli USG te w 12 tygodniu + testy z krwi PAPPA. Podobno norma jest jesli wynik jest powyzej 1:300. A jak bylo z Wami?

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam to nie odpowiem.....nie mam pojęcia .....a Tobie jakie wyniki wyszły?

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wynik 1:4630 :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ