X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ustanie bólu piersi z dnia na dzień
Odpowiedz

Ustanie bólu piersi z dnia na dzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 8 tygodniu i 4 dniu i ustał u mnie ból piersi, strasznie mnie to martwi... :(
    Miałyście tak ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 27 lipca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie martw :) mnie cycki przestały boleć tydzień po pozytywnym teście i ani razu nawet nie zaszczypaly nawet mało urosły a jestem już zaraz w 25 tc żadnych objawów typu senność,mdłości czy wymioty. Za to w poprzedniej ciąży bolały mnie non stop że nawet chodzić nie mogłam i ciągle miałam mdłości. Naprawdę nie ma zasady.

    Inne osoby zygaly i miały objawy ciążowe nawet w trakcie poronienia :(
    Nie ma zasady do takich subiektywnych odczuć. Wszystkiego najlepszego i ciesz się ciąża i brakiem dyskomfortu :)

    KasiaMarysiaaa lubi tę wiadomość

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym żeby w moim przypadku było tak samo :(

  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 27 lipca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj się wszystko będzie dobrze :) zanik objawów nie tylko mnie martwił ale i inne koleżanki z forum. Wszystkie jesteśmy po kilku poronieniach i stresik był ale dla każdej z nas jest teraz super ciąża bez objawów.
    Czemu się tak martwisz? Masz jakieś inne podstawy by myśleć że może być coś nie tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 08:31

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Nie denerwuj się wszystko będzie dobrze :) zanik objawów nie tylko mnie martwił ale i inne koleżanki z forum. Wszystkie jesteśmy po kilku poronieniach i stresik był ale dla każdej z nas jest teraz super ciąża bez objawów.
    Czemu się tak martwisz? Masz jakieś inne podstawy by myśleć że może być coś nie tak?

    Mam tylko brak jakichkolwiek objawów

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaMarysiaaa wrote:
    Mam tylko brak jakichkolwiek objawów
    To tylko sie cieszyc :) Inne dziewczyny mają mdłosci, wymiotry nawet do konca ciązy. Moja kolezanka miala takie wymioty ze prawie cala ciaze przelezala w szpitalu. Stres teraz Ci nie bedzie pomagał. Wyluzuj i ciesz się ciążą :)

    KasiaMarysiaaa lubi tę wiadomość

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze :)

    Agness12 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ