X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne W ktorym dnia cyklu zaszlyscie w ciaze ?
Odpowiedz

W ktorym dnia cyklu zaszlyscie w ciaze ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zapewne wiele z was chcac przez dluzszy czas zajsc w ciaze.. uwazniej wsluchuje sie w swoje cialo.. :) Powiedzcie dziewczynki ktorego dnia cyklu zaszlyscie i jak dlugo trwa wasz cykl.. :) Bede wdzieczna za wypowiedzi Pan z 32-33 dniowym cyklem :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie to tak wyglądało, że to był mój pierwszy cykl po anty. Niby miał być właście 32-33 dniowy, bo takie zawsze miałam. A tu psikus. 50dni, a owulacje miałam ok.36dc.

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 29 maja 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21-22 przy 33 dniowych cyklach :) Za drugim razem dopiero 29-30 dc, ale to był pierwszy po porodzie, więc rozjechany.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Olafasola Ekspertka
    Postów: 132 65

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w 20 dniu w cyklu ( cykl regularny 28 dniowy) , z usg malucha wychodzi że jest młodszy o niecały tydzień niż jakby był liczony wg ost okresu

  • Kama84 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 31 maja 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi udalo sie zajsc w 10 dniu w 27 dniowych cyklach!

    Kama84
  • Początkująca24 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy ~40dniowych nieregularnych cyklach zaszłam w 33 dniu cyklu. Przez to miałam wiele przygód w szpitalu z ustaleniem tp. ponieważ różnica miedzy terminami wynosiła 3 tygodnie.

    lprkmg7yvcot3upm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początkująca24 wrote:
    Ja przy ~40dniowych nieregularnych cyklach zaszłam w 33 dniu cyklu. Przez to miałam wiele przygód w szpitalu z ustaleniem tp. ponieważ różnica miedzy terminami wynosiła 3 tygodnie.
    Dobrze, że robiłam testy Ovu, bo przy moich 50dniowych to też mieliby zagadkę z terminem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2016, 20:13

    Początkująca24 lubi tę wiadomość

  • Assss Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w 7 dniu przy cyklach 24-25

  • Marisa Przyjaciółka
    Postów: 74 40

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam przy pomocy kalendarza owu właśnie bo po 3 latach starań to już zwątpiłam we wszystko. I było to tak. Kiedy kalendarz pokazał mi dni płodne że niby mi się rozpoczeły to zrobiłam test owulacujmy. I test owulacujny jedna kreska mocna druga słaba więc nie. Drugiego dnia dwie mocne krechyy na teście owulacyjnym(szok bo ile testów nie zrobiłam to tyle razy nie mogłam się doczekać dwóch takich samych kresek)więć jak dobrze pamiętam to 15,16 dc cyklu były starania, test owulacyjny był dodatni 16 dnia cyklu, więc reasumująć myślę ze ta owulacja u mnie była 17-18 dc. A cykle miałam 28-32 dniowe. Choć ostatnie 3 miesiące raczej były 28-dniowe pomimo ze zawsze były raczej 30-32.

    km5st5odva4wb8we.png
    2nn3skjoo67ix2iz.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14/15 dc przy 28-29 dniowych

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ