X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wakacyjne wątpliwości
Odpowiedz

Wakacyjne wątpliwości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat o lotach samolotem, długich podróżach autem i o różnych innych wątpliwościach turystycznych, z którymi musimy się mierzyć


    Moja pierwsza wątpliwość:
    co używać na komary i inne owady gryzące? Niestety moje ciało działa na nie jak wabik, a ostatnio wyczytałam, że nie powinnam używać tych chemicznych środków typu off itd. Co w takim razie kupić? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 15:44

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywalam plynu na komary dla dzieci, ale w sumie sporadycznie. Podobno olejek waniliowy je odstrasza, ale nie wiem czy ten zapach bedzie Tobie odpowiadal sie sie nim wysmarujesz;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Matka Rocku Autorytet
    Postów: 461 717

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne bezpieczne środki odstraszające robactwo to te bez DEET.
    Znane mi to Bros dla dzieci bez deet i Mosquiterum.
    Ale pewnie jest tego więcej, trzeba patrzeć na skład.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ