X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek dla rodzeństwa
Odpowiedz

Wózek dla rodzeństwa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 2 letniego synka i właśnie staramy się o drugie dziecko. Oglądamy sobie wózki dla rodzeństwa, gdyż mały jest rozrabiaka i na spacerze wolałabym,żeby jeszcze sobie grzecznie siedział przypięty niż uciekał mi na ulicę. Dostawka stojąca raczej nie wchodzi w grę- wydaje mi się niewygodna na długi spacer. Biorę raczej pod uwagę gondola+ siedzisko lub gondola+spacerówka. Synek będzie już duży, bo prawie 3 latka będzie miał... Co polecacie? Domyślam się,że wóżki na dużych kołach odpadają? teraz miałam TAKO Aqustic i jestem nim zachwycona...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 lipca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 latek to spokojnie może chodzić na nogach - przynajmniej spożytkuje energię i będzie Ci lepiej spał :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 23 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo taką dostawkę kup zeby stał, ja mam małą roznice rok i 3 miesiące i mam xlander xtwin

    polkosia lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chcę by sam chodził gdy wybiorę się sama i z wózkiem, bo go nie upilnuję. On nie zna słowa "chodzić" tylko "biegać"... nie lubi za rączkę " on siam" i "sibciej"... A dostawka- nie dla niego- znudzi go, zejdzie mi.. Chcę osobne krzesełko dla niego...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 24 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może dostawka boczna?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boczne dostawki czasem przeważają wózek i robi się mniej stabilny. Mam ten sam problem tylko moje pierwsze będzie miało rok i 10 mcy jak będzie drugie. Polecam forum wozkomanii na gazecie. Ja się zastanawiam nad easywalker duo i valco.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze takie siedzonko:

    http://m.babymarkt.de/fillikid-filliboard-und-zusatzsitz-set-schwarz-grau-a139999.html?a=b&pup_e=1&pup_id=A139999&adword=Google/PLA_Kinderwagen&RefID=SEM_DE0000_PLA&gclid=Cj0KEQjwlNy8BRC676-W0JezxbwBEiQA4Ydg0XZeC42A9bvOogQczDujmRxeepnKl-8hhX1Cz1BcNJMaAnor8P8HAQ

    http://www.windeln.de/buggypod-lite.html?gclid=Cj0KEQjwlNy8BRC676-W0JezxbwBEiQA4Ydg0dwmfkqy5I-XgFl8VS-W7IUnUUpdGI3RvHHEsnKkxqcaAtM48P8HAQ&xtor=SEC-4-GOO&ef_id=VpfAzwAABArxQGvr:20160726194302:s

    http://www.windeln.de/revelo-buggypod-perle-inkl-adapter.html?gclid=Cj0KEQjwlNy8BRC676-W0JezxbwBEiQA4Ydg0YHoIF1CVh7zyLfE-mPJAe5OaDSeKLll46bqpMFARnwaAu-j8P8HAQ&xtor=SEC-4-GOO&ef_id=VpfAzwAABArxQGvr:20160726194640:s

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 21:47

  • Clio Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wozkomanii na pewno cos doradza. Duzo zalezy od tego gdzie wozek bedzie uzywany, gdzie garazowany itp Ja ostatecznego wyboru dokonywalam pomiedzy easywalker duo,mountain buggy duet i bumbleride indie twin. Padlo na ten ostatni i jestem w nim totalnie zakochana. Starsze dziecko chyba tez bo odmowilo dzis wejscia do domu twierdzac ze mam je dalej wozic w wozku. Wozimy sie w skladzie: bardzo wysoka 2,5 latka (posadzana powszechnie o bycie 3-4 latka) i tygodniowa noworodczynka.

    Clio
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ