Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami ma rację każda z nas ma swoje przeżycia i drży o obecne maleństwo ale samo nasze nastawienie musi się zmienić na trochę bardziej optymistyczne, tym bardziej że maluszek już odczuwa nasze nastroje ;) Ja zawsze z chęcią uczestniczę w forum i wesprę każdą z dziewczyn ale nie możemy zakładać z góry, że będzie źle. Nasze myśli mają tez wielką moc.

    Lami, m0nika, VianEthel2 lubią tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Wami!

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Jestem za! Musimy sie cieszyc tym cudem, ktory nosimy w sobie, mimo ze nie zapomnimy o zadnej z dziewczyn, Ktora miala z nami byc do wrzesnia, a niestety nie bedzie. Teraz bedzie juz tylko dobrze, musimy chodzic na wizyty z usmiechem na twarzy, a nie Strachem w sercu, bo nasze malenstwa zaczynaja odczuwac juz nasze wszystkie emocje. Nie mamy wplywu na pewne rzeczy, przyjmujmy kazdy Dzien taki jakim ma byc, bo moze byc juz tylko dobrze. Ciaza To piekny czas, od jej zajscia juz zawsze jako mamy bedziemy sie troszczyc I martwic, ale musimy patrzec do przodu. Sciskam Was
    Podpisuje się rękami i nogami:)

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ustalone! Ktora pierwsza dzisiaj wizytuje I przynosi dobre wiesci?

    VianEthel2 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis przykro mi, trzymaj się!:(


    Jestem za, trzeba myśleć pozytywnie :) jesteśmy w ciąży i właśnie z tego cudu trzeba się cieszyć!

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis przykro mi.

  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    No to ustalone! Ktora pierwsza dzisiaj wizytuje I przynosi dobre wiesci?
    Jak dobrze pamiętam to pierwsza mOnia, potem Jaga i ostatnia ja, ale wszystkie muszą mieć dobre wiadomości !!!!

    Lami, VianEthel2 lubią tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję zrobić listę, która kiedy ma wizytę i umieścić na pierwszej stronie, jeśli Lami by to nie przeszkadzało. Mogę zrobić spis.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola0909 wrote:
    Jak dobrze pamiętam to pierwsza mOnia, potem Jaga i ostatnia ja, ale wszystkie muszą mieć dobre wiadomości !!!!

    Innych juz nie przyjmujemy;)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja o 16. Tylko dobre wieści, nasze maluchy są najdzielniejsze i wszystkie we wrześniu będziemy oglądać nasze cuda <3

    speakyourmind93, VianEthel2, pola0909, Mama_Zuzia lubią tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Proponuję zrobić listę, która kiedy ma wizytę i umieścić na pierwszej stronie, jeśli Lami by to nie przeszkadzało. Mogę zrobić spis.
    Vian nie za dużo tego? Dla mnie już te daty przy serduszkach są lekko zaciemniające.

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja zobaczylam serduszko 30.01. Nie wiem na kiedy termin porodu. Tego prawdopodobnie dowiem sie na wizycie w sobote :-)
    Powodzenia dzisiejszym wizytujacym!:-)

    Lami lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak uwżacie, to tylko propozycja. ;) Myślałam, żeby pod tą listą zrobić kolejną z datami i tam wpisywać wizyty. Chyba byłoby łatwiej niż szukać w wątku, bo potrafimy w 1 dzień napisać kilka stron, a pytania o wizity są codziennie :)


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian narazie jest nas mało, z własnego doświadczenia wiem, że w 2 trymestrze, kiedy dużo kobiet pójdzie na zwolnienie dojdzie nas min drugie tyle.
    Jak chcecie można zrobić w dokumentach google tabelkę z wizytami, wymiarami bobasow, naszymi danymi itd.
    Każda dostanie haslo na np prywatna wiadomość i tyle. Ja tak miałam na wrześniu 2014 i marcu 2017, sprawdziło sie.

    Oleczka94, VianEthel2, m0nika, Arashe, Lami lubią tę wiadomość

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny pomysł :)


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Jaga94 Przyjaciółka
    Postów: 110 86

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    No to ustalone! Ktora pierwsza dzisiaj wizytuje I przynosi dobre wiesci?
    Ja odezwę się dopiero kolo 18 z samymi dobrymi wiadomościami :-)

    Bladzioch 04.01
    Beta 07.01 - 206
    Beta 10.01 - 650
    29.01 -serduszko
    Maluszek urodzony 12.09.2019
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark popieram, też tak miałam i to było dobre rozwiązanie.
    Z Lami też się zgadzam, nie ma sensu się nakrecac i źle nastawiac, bo to nic dobrego nie przyniesie.

    Trzymam kciuki za wizyty dziewczyny!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, super pomysł! Każda wtedy będzie dopisywała swoje rzeczy. Ja chciałabym na pierwszej stronie dopełnić wizyt serduszkowych, popoprawiać terminy, które podczas prenatalnych wyjdą i u góry link do dokumentu :)

    pola0909, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u mnie termin z OM na 9.09 ale bedzie wczesniej pare dni bo ja po cc

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 5 lutego 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie pogonilo w lazience, chyba pierwszy raz tak ze az podbrzusze I jelita mnie bolaly.. a teraz glodna jestem bo od rana w sumie zjadlam jogurt I niewielka kromke. W ogole nic mi sie nie chce robic..

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ