X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wyciek wód płodowych czy wydzielina
Odpowiedz

Wyciek wód płodowych czy wydzielina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 3 września 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Na ostatniej wizycie lekarz stwierdził, że mam za mało wód płodowych i kazał dużo pić. Piłam więc i we wtorek miałam robione USG gdzie okazało się, że płynu jest ciut więcej ale nie za bardzo. Teraz zaczęłam się zastanawiać, czy nie mam wycieku wód bo mam sporo takiej wodnistej wydzieliny (tylko wydaje mi się, że mam taką od początku ciąży właściwie...) ale czy to w ogóle możlwie przy zamkniętej szyjce? Nie ma u nas w aptekach tych wkładek do sprawdzania czy wody się nie sączą... Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    201811152844.png
  • monte11 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 września 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam te same obawy- co prawda wód nie było za mało, ile jest teraz to dowiem się w czwartek, ale chodzi mi o wydzielinę. Czy możliwa jest prawidłowa wydzielina, która jest bardzo rzadka, wsiąka w majtki zostawiając plamy jak woda? Ilości małe, może łyżeczka dziennie. Przepraszam za obrazowy opis, jeśli kogoś obrzydza.. Żadnych innych objawów brak. Ktoś tak miał?

  • Dominique88 Ekspertka
    Postów: 122 221

    Wysłany: 11 października 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzałam papierkiem lakmusowym. Obudziłam się w nocy- nie wiedziałam, czy to wody, czy np. popuściłam. Odczyn wyszedł zasadowy, więc wiedzieliśmy, że coś się dzieje. No i dobę później urodził się syn.

    Wojciech <3
    we86vd6.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 12 października 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj da się przegapić wyciek wód płodowych :) 5 dni chodziłam i się zastanawiałam czy to to czy nie :) ale akcja się nie zaczynała więc bagatelizowałam, w końcu pojechałam do szpitala i wywoływali poród.
    Objaw to były mokre majtki i nie było żadnej wydzieliny, tylko zupełnie przeźroczysta woda o słodkim ładnym zapachu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ