X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wygodne stabilne buty na co dzień
Odpowiedz

Wygodne stabilne buty na co dzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 4 listopada 2021, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć fajnych butów na codzień..
    Praktycznie większość butów uciska palce.
    A szerokie, specjalne ortopedyczne są po prostu brzydkie..
    Ostatnio słyszałam o butach minimalistycznych.
    Całkowicie płaska podeszwa, ktora utrzymuje poprawna postawę ciała, szerokie w palcach-nie uciskają .
    Elastyczna podeszwa gdzie stopa może naturalnie pracować...
    Czy ktoś posiada może takie buty? Jakies opinie ?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 4 listopada 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o takim rodzaju butów ale ja polecam baleriny są wygodne i łatwo się zakłada , albo trampki lub są też takie wsuwane buty slip on , przyznam się że ja w klapkach chodziłam był to Maj i nie było za ciepło , ale innego wyjścia nie miałam stopy mi tak spuchły że żadne buty po prostu się nie nadawały.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z zimowymi mam podobny problem niestey, latem używam płaskich butów z odrkytyi palcami i jest dobrze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ