X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wypadanie włosów w ciąży
Odpowiedz

Wypadanie włosów w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Shrimpi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z wasz ma problem z wypadaniem włosów w ciąży? Obecnie jestem w 20 tygodniu i moje włosy wypadaja garsciami. Od miesiąca nie radzę juz sobie z tym problemem. Może któraś z was miała podobny problem i sobie z nim poprowadziła? Dodam, ze zdrowo sie odżywiam, piję soki z owoców i warzyw, jem orzechy biorę suplementy dla kobiet w ciąży.

  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 8 września 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shrimpi wrote:
    Hej, czy któraś z wasz ma problem z wypadaniem włosów w ciąży? Obecnie jestem w 20 tygodniu i moje włosy wypadaja garsciami. Od miesiąca nie radzę juz sobie z tym problemem. Może któraś z was miała podobny problem i sobie z nim poprowadziła? Dodam, ze zdrowo sie odżywiam, piję soki z owoców i warzyw, jem orzechy biorę suplementy dla kobiet w ciąży.
    Witam, ja mając PCOS przed ciaza mi strasznie wypadały, toche zahamowały ampułki wcierane we włosy i szampon z serri SEBORADIN, gdy dowiedziałam sie ze jestem w ciazy odstawiłam to na 3-4 tyg, problem wypadających wlosów wrócił Od 2 tyg nadal stosuje ampułki i po mału zaczynam poprawę, także polecam A i zamieniłam szampon z tej serii na szampon DERMEDA tez jest dobra, Pozdrawiam

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 8 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam ten problem i nie wiem co mogę brać w okresie ciąży na to. To co się dzieje to jakiś dramat. Moje włosy są dosłownie wszędzie. Przy myciu mam całą garść włosów w ręce. Wystarczy, że dłonią przejadę i już mi kępka cała zostaje... Chętnie dowiem się czy są jakieś na to sposoby

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 13 października 2016, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powypadały rzęsy i brwi.......włosy zawsze miałam liche......

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 13 października 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przestały wypadać dopiero w 6 miesiącu...

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 17 października 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypadanie w ciąży to był pikuś w porównaniu z tym co się dzieje teraz czyli u mnie 3 m-ce po porodzie.Wlosy wychodzą garściami i sama się juz zastanawiam czy coś mi zostanie na tej głowie.To jest jakiś koszmar....dodam że wcale bujnych włosów nie mam i w dodatku są krótkie tj za ucho.

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 18 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi przestały wypadać w 7 msc....czy tam pod koniec 6-ego...po prostu-pyk-i nagle włosy nie wypadają..;)
    a wczesniej to leciały-zastanawiałam sie czy wszystko ok-bo niby w ciazy takie ładne włosy....cera tez dopiero poprawiła mi sie teraz-wczesniej to raczej było kiepsko..;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 19 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jest znowu odwrotnie. Przed ciążą leciały jak głupie, odpływ w wannie był zapchany przy każdym myciu- teraz w ciąży (odpukać) włosy przestały wypadać.

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 19 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypadają okrutnie ale jeszcze nie znalazłam na nie sposobu bo suplementacja odpada :/

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 października 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tych ampułek sebiradin nie można w ciąży? Też fryzjer poradził ale nie wiedział czy można w ciąży je stosować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ