X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne wyprawka dla drugiego dziecka
Odpowiedz

wyprawka dla drugiego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Spodziewam się drugiego dzieciątka i powoli zaczynam zastanawiam się nad wyprawka dla niego tzn. co trzeba kupić nowego a co może używać po starszym rodzeństwie. Rożnica wieku miedzy nimi to 20 miesięcy

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba sama wiesz najlepiej co masz i co sie nadaje, a co bedziesz musiala dokompletowac?

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik u nas róznica to też bedzie jakieś 20 miesięcy i nijak nie moge sie zabrać do tej wyprawki (a termin na czerwiec!). Problemu nie było z ciuszkami bo teraz czekamy na dziwczynkę wiec dokupiłam to czego mi brakowało alub nie miałam w neutralnych kolorach po synku ale z innymi rzeczami to jakos nie mogę sie ogarnąć... kosmetyki w domu są na bierząco, kocyki po starszym jakieś są... dokupie po porodzie jak sie okarze ze jednak mi brakuje bo starszy juz coraz mniej korzysta... łóżeczka drugiego nie kupujemy, wózek teoretycznie jest po starszym... nawet rzeczy do szpitala dla mnie jakieś znajdę co zostały z wcześniejszej ciazy i porody... no masakra to ogarnąć...

    caur359.png
    3ro1ov5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ