X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wzrost cukru po 1 posiłku?
Odpowiedz

Wzrost cukru po 1 posiłku?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lani Ekspertka
    Postów: 227 209

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z was miała do czynienia z taką sytuacją? Rano około godziny 8/9 jem śniadanie i choćbym zjadła jedną bułkę z czymś normalnym niesłodkim mam wrażenie, że mam jakiś za duży wyrzut cukru. Po chwili serce zaczyna mi szybciej bić, robię się bardzo senna i robi mi się słabo. Ponoć nie mam cukrzycy ciążowej, badanie glukozy było. Po innych posiłkach nie mam czegoś takiego. Problem w tym, że moja lekarz będzie dopiero dostępna w styczniu. Jakoś nie chciałabym żeby obcy jednorazowy lekarz decydował o takich sprawach, uważam, że to poważna kwestia

    👩 29l.
    👧 Lena 2014r
    👦 Aleksander 2015r
    👦Kajtuś 2017r
    👼 Dawidek 2022r

    7CS🍀🌈

    23.10.2023r 11dpo ⏸🤰
    23.10.2023r 11dpo bhcg 10,8mIU/ml , progesteron 9,34ng/ml
    25.10.2023r 13dpo bhcg 40,9mIU/ml, progesteron 14,97ng/ml
    06.11.2023r mamy pęcherzyk ciążowy USG 5+6, OM 6+3
    20.11.2023r mamy serduszko 👶🏼🩷
    20.12.2023r prenatalne dziewczynka 👧🏼
    28.02.2024r II prenatalne dziewczynka 👧🏼
    preg.png
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1112 666

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lani wrote:
    Hej. Czy któraś z was miała do czynienia z taką sytuacją? Rano około godziny 8/9 jem śniadanie i choćbym zjadła jedną bułkę z czymś normalnym niesłodkim mam wrażenie, że mam jakiś za duży wyrzut cukru. Po chwili serce zaczyna mi szybciej bić, robię się bardzo senna i robi mi się słabo. Ponoć nie mam cukrzycy ciążowej, badanie glukozy było. Po innych posiłkach nie mam czegoś takiego. Problem w tym, że moja lekarz będzie dopiero dostępna w styczniu. Jakoś nie chciałabym żeby obcy jednorazowy lekarz decydował o takich sprawach, uważam, że to poważna kwestia

    Hej, a jaka bułkę jesz? Ja mam cukier na czczo za wysoki, jestem na diecie z niskim IG. Jak zdarzy mi się jakiś grzeszek tyłu bułka kajzerka biała to właśnie bardzo źle się czuje ale cukier mam w normie co ciekawe. Może przestaw się na ciemne pieczywo i zobaczysz jak po nim będziesz się czuła? Bułki ogólnie same w sobie cukier podbijają bardzo szybko:/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ