X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Z jakich stron kupujecie ubrania ciążowe
Odpowiedz

Z jakich stron kupujecie ubrania ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, z jakich stron kupujecie ubrania ciążowe (legginsy, bluzki, sukienki)? Macie coś do polecenia?

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam bluzki i sweterki z możliwością karmienia z bonprix, kilka rzeczy mam z Lidla, w tym kurtkę przejściową z wstawką dla dzidziusia, kupione przez neta i mija culture, a spodnie kupiłam stacjonarnie w pepco i takko ;) Często kupuję też ubrania, które nie sa typowo ciążowe, ale które po prostu są szersze i wygodniejsze:
    https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/house
    Zerknij sobie do House, aktualnie maja tam sporo zniżek na sporo ciuszków ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2023, 11:40

  • M_arcysia Autorytet
    Postów: 1375 1221

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienki na święta kupiłam teraz na Vinted.
    Warto poszukać trafiają się perełki :)
    Legginsy z Dolce Sonno i Tomi leggins

    2017 - 👶
    05/2022 - poronienie zatrzymane 6tc
    01/2023 - poronienie zatrzymane 10tc
    Kariotyp mój ✅
    Kariotyp męża ✅
    Estriadol,prolaktyna,progesteron,
    FSH ✅
    DHEA-S04 ✅
    Witd.D- 46,6 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ❎
    ANA 4 dodatnie, miano 1:320

    On:
    Morfologia 4% za to nadrabiają ilością,żywotnością i ruchliwością (wszystkie te parametry dużo ponad normę 💪)
    Fragmentacja DNA plemnika : 11% 👌

    24.07 ⏸️
  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 283 202

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z HM "before and after", przechodzisz w nich cała ciążę i jeszcze po.

    age.png

    preg.png
  • DominikaB Koleżanka
    Postów: 36 1

    Wysłany: 11 stycznia, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie badań studentek Wydziału Psychologii UAM. Badania dotyczą poczucia atrakcyjności w ciąży. Wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż 5 minut. Badanie skierowane jest do kobiet, które oczekują pierwszego dziecka, w wieku od 25 do 35 roku życia, które pozostają w związku. Bardzo dziękuję za Wasz wkład i pozdrawiam jako opiekunka projektu i mama :) 
    https://forms.gle/MaiPHeYoUER5Ro3r5

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ