X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zachcianki...smaki
Odpowiedz

zachcianki...smaki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 22 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja tak sie zastanawiam jakie macie zachcianki i znacie juz płeć dziecka...albo tak jak ja się zastanawiacie :) Ja mam ogólnie na słodkie ochotę.. i jedni mówią ze na chłopaka inni ze na dziewczynkę... z ciążą jest wszystko ok więc naszła mnie teraz mysl jaka to bedzie płeć :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 maja 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaki a płeć to zabobon ;p

    Urodzilam synka, nie mialam zadnych zachcianek w ciazy, nie jadlam czegos wiecej czy mniej. W pierwszych tygodniach mialam okrutną ochotę na mieso. Następnie wymioty do 4 miesiąca i jedzeniowstręt ogolny, a potem juz jadlam wszystko.

    Moja siostra znowu, ma 2 synow, za kazdym razem ciasteczka maslane byly jej miloscią :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 17:04

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża frytki, frytki i jeszcze raz frytki. Takie domowe. Potrafiłam jeść nawet 2 razy dziennie i polać sobie olejem. I wszelkie słodycze. Dodam, że po ciąży byłam chudsza niż przed ;)

    Druga ciąża faza na grapefruity różowe i pomidory a pomidorów przed ciążą nienawidziłam :)
    Mam dwie dziewczynki

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chłopak ale przez większość ciąży każdy zgadywał ze będzie dziewczynka :D
    Od początku do teraz (i pewnie sie to nie zmieni) mam parcie na owoce. Obecnie zjadłabym wszystkie jakie tylko można znaleźć w lesie :P
    Na początku nie mogłam patrzeć na słodycze, teraz tez niewiele jem, przyzwyczajenie odstawienia robi swoje ;)
    Z nowych smakow- kasza manna! :D
    Jak to sie ma do chłopaka, nie wiem :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dwie dziewczynki i w obu ciazach chcialo mi sie owocow i slodkiego. W pierwszej ciazy odrzucalo mnie od miesa, szczegolnie zapachu miesa mielonego. W obu ciazach jedynym odstepstwem od slodkosci byl smazony boczek LOL

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najpierw ogromna ochota na owoce, szczególnie jabłka (przed ciążą nie jadłam prawie wcale), kiwi, później winogrona :D tak do 3 miesiąca brak chęci na mięso i ogromna chęć na słodycze, pączki! Z zachcianek wróżyli mi dziewczynkę, a będzie chłopak. Smaki w ciąży faktycznie się zmieniają, bo np. herbat owocowych teraz nie piję, nie smakuje mi słodka herbata, a gorzka też tak sobie :P
    Generalnie płeć i zachcianki to naleciałość czasów bez USG :D

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ochota na zupy wszystkie mi smakują jakie ugotuję, potrafię nawet na kolacje zjeść zupę

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ