X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zapalenie pęcherza zastój moczu w prawej nerce
Odpowiedz

Zapalenie pęcherza zastój moczu w prawej nerce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maja123 Koleżanka
    Postów: 66 3

    Wysłany: 29 maja 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie mialyscie podobną sytuację Co możecie powiedzieć jeśli była taka sytuacja u Was ;( W szpitalu twierdzą,że ten zastój jest od kamyka którego nie widać na usg :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 16:43

    Maja
  • rivsha Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 3 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie pęcherza to miałam nie raz, ale zastoju w nerce nie było. Ja chcąc pozbyc się tego cholerstwa stosowałam urofuraginum przez tydzień by mi to zapalenie więcej nie powrocilo. Mam już jakiś czas spokoj wiec ważne ze zadzialalo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ