X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zioła na druga fazę
Odpowiedz

Zioła na druga fazę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Janina12 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś piła zioła na druga fazę na zwiększenie progesteronu ? Krwawnik, pokrzywa, przywrotnik... Czy można je pic po zajściu w ciąże ?
    Dziękuje za odpowiedź , będę wdzięczna :-)

    Janina
  • Janina12 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jest wątek na ten temat proszę o linka nie mogłam znaleźć :-(

    Janina
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukaj raczej na ovufriend a nie tutaj ;)

    Agness12 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Janina12 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    szukaj raczej na ovufriend a nie tutaj ;)
    Ale ja do was już dołączyłam, , dzisiaj dwie kreseczki :-) dlatego nie wiem czy pić dalej te ziółka czy nie :-(

    Janina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ