X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne zmiana ginekolga
Odpowiedz

zmiana ginekolga

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest ze zmianą lekarza prowadzącego w czasie ciąży. Kartę zakładał mi lekarz, do którego stwierdziłam, że już nie pójdę. Dziś byłam u innego (prywatnie) i u niego chcę zostać, jednak on żadnej karty 'dla siebie' nie założył. Dostałam tylko zdj. USG i skierowanie na badania prenatalne na późniejszy termin. Na kolejną wizytę do poprzedniego lekarza miałam iść 5.07. I teraz nie wiem czy mam iść do 'nowego' w tym terminie czy mogę pójść później.
    Wiem, że to pytanie może wydawać się głupie, ale mój poprzedni gin. powiedział mi, że MAM chodzić do niego równo co 5 tyg. żeby wizyty wpisywać w kartę ciąży, żeby nie było później żadnych problemów. No ale chyba tydzień czy półtora nie zrobi różnicy nowemu lekarzowi, zwłaszcza jeśli pokażę mu zdj. z dzisiejszej wizyty.

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka, ja po prostu zapisałabym się do innego i wspomniała, że chciałabym, żeby on został teraz lekarzem prowadzącym i tyle :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • TheForfie Ekspertka
    Postów: 164 434

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet nic nie mowilam, a 2 razy zmienialam lekarzy, powiedzialam tylko ze chce chodzid teraz tutaj i ok;)

    ug37e6ydmras9566.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super. Czyli ja trafiłam na jakiegoś dziwnego lekarza, który karze mi chodzić 'jak w zegarku' do niego. Ale cieszę się, że nie ma problemu ze zmianą, bo bałam się, że od poprzedniego będę musiała coś załatwiać, co byłoby trudne. Na szczęście wszystkie wyniki badań mam u siebie ;)

  • perliczka_82 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma problemu, ja dopiero teraz (10 tc.) wybrałam lekarza, wcześniej inny założył mi kartę ciąży i nowa pani doktor po prostu dopisuje informacje. A na wizyty umawiam się tak, jak ona mi teraz wyznacza, i tego się trzymam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ