Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zmniejszenie lub zanik objawów ciążowych
Odpowiedz

Zmniejszenie lub zanik objawów ciążowych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 6-tym tygodniu ciąży i się mattwię, bo od 2 dni zniknęły mi objawy takie jak mleczny śluz, pobolewanie podbrzusza oraz zmniejszył się ból sutków. Pozostały senność i mdłości. Czy to normalne? Boję się, bo ostatnio jak poroniłam też objawy znikały jeden po drugim. Fakt, wtedy krwawiłam od razu, ale nie zmienia to faktu, że się martwię. Pomóżcie. Jak było u Was?

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoop

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika u każdego inaczej zanikają objawy. U jednych to coś znaczy, a u drugich nie. Mnie w 6 tygodniu to piersi nawet jeszcze nie bolały. Jeśli bardzo się denerwujesz to umów się na szybką wizytę do gina.

    Kika5 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • blond Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy przeżywa ciąże na swój sposób, ja mam wszystkiego po troszku, jednak te symptomy z czasem zanikają, miewałam mocne migreny, które przeszły, teraz nadszedł czas na drętwienie rąk i popuszczanie moczu w ciąży, ale liczę na ich szybki finisz :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ