X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Znikajaca i pojawiajaca sie kreska -HELP!
Odpowiedz

Znikajaca i pojawiajaca sie kreska -HELP!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!
    Zalozylam ten temat na ovufriend, ale moze tutaj bardziej doswiadczone dziewczyny beda wiedziec lepiej..
    Miesiaczka spoznia mi sie 4/5 dni. Wczoraj rano zrobilam test, od razu pojawila sie druga kreska, troche bledsza od kontrolnej, ale bardzo wyrazna. za okolo 30/40 sekund zniknela i zostala tylko kontorlna. uznalam to za wynik negatywny, ale dzisiaj rano gdy chcialam wyrzucic test, jest tam wyrazna kreska! Cienka, ale wyrazna, nie trzeba sie przygladac. Nie wiem co mam myslec! Czy ktoras z was miala taka dziwna sytuacje? Z gory dziekuje za odpowiedzi
    *Wiem, ze musze powtorzyc test i isc na bete, ale chcialam zapytac, czy komus sie takie cos przytrafilo :)

    7u22s65golimztyz.png
  • Carolina Autorytet
    Postów: 639 951

    Wysłany: 6 marca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    U mnie było troszkę inaczej
    Po zrobionym teście pokazała się tylko jedna kreska
    Zostawiłam test w łazience po jakiś 30 minutach Zerknelam na niego jeszcze raz a tam cudowna druga kreska która w chwili obecnej ma 31 tygodni :)

    Myślę, że mogę Ci gratulowac ciazy :) mało kiedy druga kreska pojawia się bez ciazy :)
    PS. Ja bym zrobiła drugi test innej firmy tak dla potwierdzenia a później jak nie da Ci to spokoju to beta :) ale moim zdaniem ciaza jak nic :)

    relgx1hpfcnqer7q.png
    Alessandro Paul <3 <3 <3

    27 tydzień 800g szczęścia <3
    34 tydzien i 4 dni 2kg szczęścia <3
    35 tydzien i 4 dni 2072g szczęścia <3
    36 tydzien i 4 dni 2477g szczescia <3
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 6 marca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Hej wszystkim!
    Zalozylam ten temat na ovufriend, ale moze tutaj bardziej doswiadczone dziewczyny beda wiedziec lepiej..
    Miesiaczka spoznia mi sie 4/5 dni. Wczoraj rano zrobilam test, od razu pojawila sie druga kreska, troche bledsza od kontrolnej, ale bardzo wyrazna. za okolo 30/40 sekund zniknela i zostala tylko kontorlna. uznalam to za wynik negatywny, ale dzisiaj rano gdy chcialam wyrzucic test, jest tam wyrazna kreska! Cienka, ale wyrazna, nie trzeba sie przygladac. Nie wiem co mam myslec! Czy ktoras z was miala taka dziwna sytuacje? Z gory dziekuje za odpowiedzi
    *Wiem, ze musze powtorzyc test i isc na bete, ale chcialam zapytac, czy komus sie takie cos przytrafilo :)

    Po upływie maks 10' testu się nie odczytuje więc o niczym to nie świadczy. Powtórz test.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 6 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wyjscia innego nie mam , tylko powtorzyc test jutro rano (ale to przeciez cale wieki czakenia, haha!)
    Mialam nadzieje, ze ktos sie z czyms takim spotkal, bo dla mnie to jakas czarna magia te testy :/

    7u22s65golimztyz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ