X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Żylaki powrózka nasiennego - komu się udało po operacji?
Odpowiedz

Żylaki powrózka nasiennego - komu się udało po operacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Dziewczyny której z Was udało się zająć w ciążę po operacji żylaków powrózka nasiennego u męża? I po jakim czasie od operacji? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

  • Listka Debiutantka
    Postów: 6 8

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się udało 16 miesięcy po operacji. Nasza córeczka ma prawie roczek. Przed operacją lekarz mówił , że według statystyk na poprawę czekać można do 18 miesięcy. Na tej stronie jest kilka dziewczyn którym się udało.

    Wrzesień 2012- początek starań
    Listopad 2013 - fatalne wyniki M.
    Kwiecień 2014 - operacja ŻPN
    Udało się !!! Sierpniowy CUD 2015!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) próbuje się pozytywnie nastawiac, że ta operacja to klucz do szczęścia, jednak czytałam już tyle opini, że po operacji nie było żadnych pozytywnych efektów... :(

  • KasiaZ Autorytet
    Postów: 298 193

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż miał, ale jak był nastolatkiem więc. Co prawda z 20 lat temu, ale nie miał żadnych problemów w zostaniu ojcem. Teraz jestem w trzeciej ciąży i praktycznie wszystkie trzy były ustrzelone za pierwszym razem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ