X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację 10dc ból jajnika i negatywny test owulacyjny
Odpowiedz

10dc ból jajnika i negatywny test owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paflina Ekspertka
    Postów: 203 193

    Wysłany: 17 lipca, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Dziś jestem w 10dni cyklu i mam ból lewego jajnika od kilku godzin .W lutym poroniłam i mam wrażenie że od tego czasu owulacja jest bardziej odczuwalna
    Problem w tym że dziś zrobiłam dwa testy owulacyjne i obydwa były ujemne. Czy to może być "przygotowanie" do owulacji czy już owulacja?

    Dzięki za odpowiedź 🌼

    23.08- kropek 3,4mm, akcja serca widoczna
    05.09 - kropek 1,7cm 💕💕
    25.09 - człowieczek 4,19 cm 👶
    30.09 - zdrowa dziewczynka, 5,5 cm 🩷


    preg.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 18 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paflina wrote:
    Hej,
    Dziś jestem w 10dni cyklu i mam ból lewego jajnika od kilku godzin .W lutym poroniłam i mam wrażenie że od tego czasu owulacja jest bardziej odczuwalna
    Problem w tym że dziś zrobiłam dwa testy owulacyjne i obydwa były ujemne. Czy to może być "przygotowanie" do owulacji czy już owulacja?

    Dzięki za odpowiedź 🌼

    Może być, testom owulacyjnym nie mozna ufać w 100%, najlepiej byłoby pójść na monitoring, żeby mieć pewność. A może to nie kwestia owulacji i ta jeszcze przyjdzie w późniejszym czasie 😊

    Paflina lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Paflina Ekspertka
    Postów: 203 193

    Wysłany: 19 lipca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mały updated. To rzeczywiście był zwiastun owulacji.
    W środę 17.07 miałam bardzo silny ból jajnika i następnego dnia udało mi się złapać (nie z porannego moczu) dosyc ciemną kreskę na teście owulacyjnym która po kilku godzinach zbladła. Następnego dnia wieczorem (18.07) szyjka powędrowała wysoko i była otwarta. Wiem, że do owulacji mogło nie dojść bo to może tylko monitoring potwierdzić. Niestety oboje z mężem jesteśmy zabiegani i udało nam się tylko raz poprzytulac wczoraj (18.07). Zobaczymy czy to wystarczyło:)

    Kat. lubi tę wiadomość

    23.08- kropek 3,4mm, akcja serca widoczna
    05.09 - kropek 1,7cm 💕💕
    25.09 - człowieczek 4,19 cm 👶
    30.09 - zdrowa dziewczynka, 5,5 cm 🩷


    preg.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 19 lipca, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paflina wrote:
    Hej mały updated. To rzeczywiście był zwiastun owulacji.
    W środę 17.07 miałam bardzo silny ból jajnika i następnego dnia udało mi się złapać (nie z porannego moczu) dosyc ciemną kreskę na teście owulacyjnym która po kilku godzinach zbladła. Następnego dnia wieczorem (18.07) szyjka powędrowała wysoko i była otwarta. Wiem, że do owulacji mogło nie dojść bo to może tylko monitoring potwierdzić. Niestety oboje z mężem jesteśmy zabiegani i udało nam się tylko raz poprzytulac wczoraj (18.07). Zobaczymy czy to wystarczyło:)

    Trzymam kciuki, nam udało się z jednego przytulania 2 dni przed owu, także wierze ze i Wam się uda ❤️

    Paflina lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MamaOlka2021 Ekspertka
    Postów: 165 123

    Wysłany: 23 lipca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, za tydzień minie pół roku od poronienia moich bliźniąt myślimy już o powrocie do starań ale tak na luzie co będzie to będzie okres miałam 13 lipca a wczoraj 22 lipca się przytulalismy czyli 10 dzień czy możliwe by to było że zajadę w ciążę moje cykle to 27 dni a z bliźniakami jak zaszłam kochaliśmy się w 8,9 i 11 dzień. Robić sobie nadzieję że coś z tego będzie czy raczej nie ? Bo na teście owulacyjnym nie było drugiej mocnej kreski ale bolał mnie wczoraj lewy jajnik

    👩 28 👱‍♂️28

    2018-👼💔 (9tydz)
    2019-👼💔 (11tydz)
    2021- 👶🏼 synek
    2024- 👼👼💔 (16tydz)
  • Paflina Ekspertka
    Postów: 203 193

    Wysłany: 23 lipca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po poronieniu cykle się skróciły więc nie sugerowała bym się poprzednimi cyklami :( nadzieja zawsze jest ale myślę że nikt Ci tu nie powie czy się udało czy nie.

    Ja też czekam na testowanie i sprawdzam szyjkę ale jeszcze za wcześnie. Musimy czekać. Jeśli testy u Ciebie zawodzą no może obserwuj śluz albo poczytaj o tym mierzeniu temperatury.
    Tylko że te testy owulacyjne robi się przez kilka dni, najlepiej dwa razy dziennie. Ja robię od 10ego dnia cyklu

    23.08- kropek 3,4mm, akcja serca widoczna
    05.09 - kropek 1,7cm 💕💕
    25.09 - człowieczek 4,19 cm 👶
    30.09 - zdrowa dziewczynka, 5,5 cm 🩷


    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ