X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację 13 DC i pęcherzyk 13 mm
Odpowiedz

13 DC i pęcherzyk 13 mm

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w 13 DC byłam na monitoringu mój gin stwierdził że na lj jest 13 mm pecherzyk ale nic z tego nie będzie. Stwierdzil cykl bezowulacyjny. Zaznaczam, że cykle mam 33-34 dniowe. W 18 dc były objawy owu, śluz, skok temperatury, pozycja szyjki. Może jednak była owulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakis dziwny ginekolog. masz dlugie cykle wiec tez masz pozniejsza owulacje niz w "standardowym" 14 dc.

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 16 listopada 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarah020980 wrote:
    Dziewczyny w 13 DC byłam na monitoringu mój gin stwierdził że na lj jest 13 mm pecherzyk ale nic z tego nie będzie. Stwierdzil cykl bezowulacyjny. Zaznaczam, że cykle mam 33-34 dniowe. W 18 dc były objawy owu, śluz, skok temperatury, pozycja szyjki. Może jednak była owulacja.

    Ja radzę zmienić lekarza bo z tego co widać to jakiś mało kompetentny :( pewnie, że owu mogła być. Ja w 11dc nie miałam wcale pęcherzyka... w 15dc miałam 14mm, a w 17dc miałam 18mm. Owulacja była w 21 dc a cykle mam 35-36 dniowe. Poza tym lekarz mógł zaproponować zastrzyk np.Gonal na wzrost pęcherzyka. Widzę, na Twoim wykresie że masz plamienia a to znaczy że masz za niski progesteron... ja w takim przypadku przyjmowałam Luteinę (progesteron dopochwowo).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2017, 20:11

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam że to plamienie po ❤. Co do lekarza to dobry, wiele moich znajomych dzięki niemu ma dzieci. W poprzednim cyklu pecherzyk był i zniknął. W następnym mam brać clo i przyjść zobaczyć jak rosną.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ