X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację 6 dc. Możliwa owulacja?
Odpowiedz

6 dc. Możliwa owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Roxanne20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane. To jest drugi cykl starań o upragnione drugie dziecko. Pierwszy cykl się nie udał. Okres się spoźnił 7 dni. Cykle 30-31 dniowe. Dziś jest 6 dc. z ciekawości pierwszy raz zrobiłam test owulacyjny. O dziwo dwie kreski. Łącznie cztery testy dziś pokazały drugie kreski... Czy to jest możliwe?

  • Roxanne20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piaty test zrobiony. Kreski grube i mocne...

  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób test ciążowy. Czasami testy owulacyjne wychodzą dodatnie podczas ciąży .

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest podobnie zobacz mój wykres

  • Roxanne20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem drugi dzień po okresie. Raczej ciąża jeszcze wykluczona. Starania były wczoraj. Szyjka mnie zszokowała, bo jest wysoko, jak usta, miękka lekko otwarta...

  • Roxanne20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, masz podobnie :) Masz tak pierwszy raz?

  • Roxanne20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy test owulacyjny rownież dodatni, pojawiło się plamienie. Biała wydzielina zabarwiona na jasno brązowy kolor i jasny róż, szyjka wyraźnie otwarta, miękka, wysoko, ból jak na okres. Czyżby owulacja?

  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy 1 dziecku jak zaszłam w ciąże miałam 1 dzien w 24 dc plamienie lekkie i przy staraniach o drugie zawsze jak robiłam test to zazwyczaj 1 lub dwa dni wychodził pozytywny i nigdy w zyciu przy owulacji nie miałam zadnych plamień i krwawień a teraz 4 testy i to bardzo pozytywne i od dwoch dni lekkie ale czyste pomieszane ze sluzem krwawienie dzisiaj test wyszedł negatywny ale 4 testy byly mega pozytywne wczoraj kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej pierwszy raz tak mam

  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxanne20 udostepnij swoj wykres a zobaczymy jak to wyglada

  • Roxanne20 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie zdążyłam wpisać wszystkiego w wykres. Temperatury nie mierze. Opisze mniej więcej co i jak. Zawsze miesiączka przychodziła równo co 30-31 dni. Teraz spóźniła się pierwszy raz o 7 dni. Cykl zaczął się 2 grudnia. Wczoraj 5 testów pozytywnych owulacyjnych... Bóle w jajnikach. Szyjka otwarta, miekka, wysoko. Dziś rano test był pozytywny. Po kilku godzinach już kolejne testy wychodziły z jasna kreska. Czyli jakby była owulacja normalnie. Plamienia się pojawiły. Po prostu mam nadzieje, ze to owulacja. Były starania... Oby ten cykl się udał.

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 7 lutego 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak? To była owulacja? az ciekawa jestem.. :)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ