X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Aromek 3 cykl
Odpowiedz

Aromek 3 cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 22 listopada 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę może odpoczatku jak wygląda moje leczenie.
    Zacznę od tego brak owulacji, mięśniak 5 cm.
    Wyniki tarczycy dobre estrogen w normie Progesteron niski wrecz bardzo nisk8 męskie chormony w normie.
    Lecze sie od sierpnie.
    Biorę tak od 1 do 10 dc spirunol.
    2 od 8 dc Aromek 2×1
    0d 10 do 28 dc Encorton
    Codzienie wieczoren Bronocor i pabi.
    12 tys D3 witamine E ADEK Jód w tabletkach.
    Jestem teraz w 16 dc. Byłam u gina 10 dc i zero jajeczka i Endriometrium malutkie więc ten cykl idzie na stary.. I w tym cyklu brałam Aromek do 21.11 czyli do 15dc.
    I ma nie brać luteiny bo nie wiadomo czy owulacja była czy nie.
    Czy ktoś sie leczy podobniem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ