X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Bardzo Długie Cykle(ok.75 dni)Niedoczynność tarczycy. Kiedy Owu?
Odpowiedz

Bardzo Długie Cykle(ok.75 dni)Niedoczynność tarczycy. Kiedy Owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NataliaDobro Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam niedoczynność tarczycy, wyniki póki co mam w normie.Mam bardzo długie cykle około 75 dni, ginekolog nie chce ingerować bo twierdzi ze to przez tarczyce. A my tak bardzo chcemy drugiej dzidzi. Czy na forum znajdzie się ktoś kto boryka się z tym problemem? podpowie od kiedy robić testy owulacyjne ? ktoś mógłby się podzielić swoimi wynikami ,itp
    Pozdrawiam

    Oliwka 3 lata :)
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, ja też mam problemy z tarczycą ale od dłuższego czasu wyniki są bardzo dobre a od niedawna skosmaciły mi się cykle. Gin oczywiście stwierdziła że może od tarczycy, no bo na to najłatwiej zgonić i nie wnikać z czego to się wzięło. Jak byłam ostatnio u endo to stwierdziła że to na pewno nie od tarczycy, bo już dobry rok czasu wyniki są super. Na własną rękę zrobiłam sobie trochę badań i wygląda na pcos. W tym cyklu biorę od początku ovarin i w końcu owu przyszła tak jak kiedyś, tj.ok 20 dc bo zawsze miałam takie dość późne owu. Ja na Twoim miejscu drążyłabym temat i nie dała się zbyć że to wina tarczycy :)

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle ok 50 dniowe. Dziś jest 37dc i nawet ovu jeszcze nie było. Mam poderzenie pcos i niedoczynność tarczycy. Gin na razie przepis al metformax i biorę ovarin.Dopiero pierwszy cykl z tymi specyfikacji to cudów nie ma.

    Aniołek 07.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ