X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Bardzo późna owulacja a szansa na ciąże
Odpowiedz

Bardzo późna owulacja a szansa na ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , dzisiaj mam 38 dc i prawdopodobnie 3 dni temu była owulacja , mam PCOS i to dlatego taki cykl aczkolwiek pierwszy raz odkąd pamietam mam tak długi cykl . Wyglada to tak jakby lek stymulujący wydłużył mi cykl ale mniejsza o to , myślicie ze jest szansa na ciąże z tak późną owulacja ? Czy endometrium nie będzie przerośnięte ?

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ