X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból jajnika
Odpowiedz

Ból jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała mocny ból/kłucie jajnika od pierwszego dnia cyklu?
    Już drugi cykl taki mam, muszę brać ibuprofen bo nie mogę spać. Ciekawa jestem co może się dziać w moim organiźmie.

    kita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jakiś guz ?
    Mnie powaliło z nóg jak dostałam ataku bólu po lewej stronie diagnoza guz który usunęli i dodatkowo byłam w ciąży ale guz przekreślił bo ciąża ulokowała się w jajowodzie i tak operacyjnie usunięto mi przydatki lewe

  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm, bylam ostatnio na monitoringu cyklu, to chyba powinni guz wychwycic. Coś jeszcze może być tego przyczyną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja przed wykazaniem guza byłam 4dni w szpitalu w którym wmiawiano że ciąża sama się oczyści tzn ja się oczyszczę a po 2tygodniach poszłam do swojego ginekologa który wtedy miał urlop i to on uświadomił mi że mój guz ma 8cm co więcej ciąża dalej była w jajowodzie i to nie obumarła a rozwijająca się tak że krwotok miałam na otrzewnej i odrazu skierowanie na szpital i stół a przed wykryciem guza ostatnia wizyta u gina była w kwoetniu guz na koniec września się pokazał

  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badanie pomogło wykryć tą dolegliwość?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    wiesz co ja przed wykazaniem guza byłam 4dni w szpitalu w którym wmiawiano że ciąża sama się oczyści tzn ja się oczyszczę a po 2tygodniach poszłam do swojego ginekologa który wtedy miał urlop i to on uświadomił mi że mój guz ma 8cm co więcej ciąża dalej była w jajowodzie i to nie obumarła a rozwijająca się tak że krwotok miałam na otrzewnej i odrazu skierowanie na szpital i stół a przed wykryciem guza ostatnia wizyta u gina była w kwoetniu guz na koniec września się pokazał

    O matko! Dlatego ostatnio byłam u 2 ginów na usg, ze strachu! I tak każdy co innego powiedział, ale na szczęście nikt nie stwierdził zagrożenia życia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demi_01 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała mocny ból/kłucie jajnika od pierwszego dnia cyklu?
    Już drugi cykl taki mam, muszę brać ibuprofen bo nie mogę spać. Ciekawa jestem co może się dziać w moim organiźmie.

    Może stan zapalny.. idź do kogoś zupełnie nowego i powiedz co jest żeby się nie sugerował poprzednim badaniem... myślę, ze badań jest wiele, ale lekarz też musi umieć zinterpretować wyniki...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ