X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból jajnika
Odpowiedz

Ból jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała mocny ból/kłucie jajnika od pierwszego dnia cyklu?
    Już drugi cykl taki mam, muszę brać ibuprofen bo nie mogę spać. Ciekawa jestem co może się dziać w moim organiźmie.

    kita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jakiś guz ?
    Mnie powaliło z nóg jak dostałam ataku bólu po lewej stronie diagnoza guz który usunęli i dodatkowo byłam w ciąży ale guz przekreślił bo ciąża ulokowała się w jajowodzie i tak operacyjnie usunięto mi przydatki lewe

  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm, bylam ostatnio na monitoringu cyklu, to chyba powinni guz wychwycic. Coś jeszcze może być tego przyczyną?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja przed wykazaniem guza byłam 4dni w szpitalu w którym wmiawiano że ciąża sama się oczyści tzn ja się oczyszczę a po 2tygodniach poszłam do swojego ginekologa który wtedy miał urlop i to on uświadomił mi że mój guz ma 8cm co więcej ciąża dalej była w jajowodzie i to nie obumarła a rozwijająca się tak że krwotok miałam na otrzewnej i odrazu skierowanie na szpital i stół a przed wykryciem guza ostatnia wizyta u gina była w kwoetniu guz na koniec września się pokazał

  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badanie pomogło wykryć tą dolegliwość?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    wiesz co ja przed wykazaniem guza byłam 4dni w szpitalu w którym wmiawiano że ciąża sama się oczyści tzn ja się oczyszczę a po 2tygodniach poszłam do swojego ginekologa który wtedy miał urlop i to on uświadomił mi że mój guz ma 8cm co więcej ciąża dalej była w jajowodzie i to nie obumarła a rozwijająca się tak że krwotok miałam na otrzewnej i odrazu skierowanie na szpital i stół a przed wykryciem guza ostatnia wizyta u gina była w kwoetniu guz na koniec września się pokazał

    O matko! Dlatego ostatnio byłam u 2 ginów na usg, ze strachu! I tak każdy co innego powiedział, ale na szczęście nikt nie stwierdził zagrożenia życia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demi_01 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała mocny ból/kłucie jajnika od pierwszego dnia cyklu?
    Już drugi cykl taki mam, muszę brać ibuprofen bo nie mogę spać. Ciekawa jestem co może się dziać w moim organiźmie.

    Może stan zapalny.. idź do kogoś zupełnie nowego i powiedz co jest żeby się nie sugerował poprzednim badaniem... myślę, ze badań jest wiele, ale lekarz też musi umieć zinterpretować wyniki...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ