Forum W oczekiwaniu na owulację Ból jajnika
Odpowiedz

Ból jajnika

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • demi_01 Ekspertka

Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała mocny ból/kłucie jajnika od pierwszego dnia cyklu?
    Już drugi cykl taki mam, muszę brać ibuprofen bo nie mogę spać. Ciekawa jestem co może się dziać w moim organiźmie.

kita lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jakiś guz ?
    Mnie powaliło z nóg jak dostałam ataku bólu po lewej stronie diagnoza guz który usunęli i dodatkowo byłam w ciąży ale guz przekreślił bo ciąża ulokowała się w jajowodzie i tak operacyjnie usunięto mi przydatki lewe

• demi_01 Ekspertka

Wysłany: 27 grudnia 2014, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm, bylam ostatnio na monitoringu cyklu, to chyba powinni guz wychwycic. Coś jeszcze może być tego przyczyną?

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja przed wykazaniem guza byłam 4dni w szpitalu w którym wmiawiano że ciąża sama się oczyści tzn ja się oczyszczę a po 2tygodniach poszłam do swojego ginekologa który wtedy miał urlop i to on uświadomił mi że mój guz ma 8cm co więcej ciąża dalej była w jajowodzie i to nie obumarła a rozwijająca się tak że krwotok miałam na otrzewnej i odrazu skierowanie na szpital i stół a przed wykryciem guza ostatnia wizyta u gina była w kwoetniu guz na koniec września się pokazał

• demi_01 Ekspertka

Wysłany: 27 grudnia 2014, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badanie pomogło wykryć tą dolegliwość?

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    wiesz co ja przed wykazaniem guza byłam 4dni w szpitalu w którym wmiawiano że ciąża sama się oczyści tzn ja się oczyszczę a po 2tygodniach poszłam do swojego ginekologa który wtedy miał urlop i to on uświadomił mi że mój guz ma 8cm co więcej ciąża dalej była w jajowodzie i to nie obumarła a rozwijająca się tak że krwotok miałam na otrzewnej i odrazu skierowanie na szpital i stół a przed wykryciem guza ostatnia wizyta u gina była w kwoetniu guz na koniec września się pokazał

O matko! Dlatego ostatnio byłam u 2 ginów na usg, ze strachu! I tak każdy co innego powiedział, ale na szczęście nikt nie stwierdził zagrożenia życia.

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    demi_01 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała mocny ból/kłucie jajnika od pierwszego dnia cyklu?
    Już drugi cykl taki mam, muszę brać ibuprofen bo nie mogę spać. Ciekawa jestem co może się dziać w moim organiźmie.

Może stan zapalny.. idź do kogoś zupełnie nowego i powiedz co jest żeby się nie sugerował poprzednim badaniem... myślę, ze badań jest wiele, ale lekarz też musi umieć zinterpretować wyniki...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego