X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból owulacyjny
Odpowiedz

Ból owulacyjny

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 11 lipca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm..ja mam chyba dzis lub jurto owulacje bo strasznie boli mnie jajnik,tempka niska i sluz mnie zalewa ;-) ale nie jestem pewna czy to owu czy po owu czy przed owu ;-)

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 17 lipca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po raz pierwszy w życiu poczułam, że ma jajnik na ostatniej wizycie u ginki. Nacisnęła mi to miejsce podczas badania i aż syknęłam z bólu. Powiedziała, że to w związku z owulacją. Dziś natomiast po raz pierwszy czuję ten sam ból, tylko dużo słabszy, tak samoistnie. To mój 8 dzień cyklu, ovu wyznaczył statystyczny termin owulacji na 13 dc (nie mierzyłam dotąd tempki). Czy to może być ból zwiastujący jajeczkowanie?

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 lipca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza mozliwe...ja tez wlasnie pierwszy raz od wielu lat ( dlatego mam nadzieje ze to owulacja, ze udalo mi sie miec owulacje albo sie uda!) czulam wczoraj przeogromny bol krzyzy i lewgo jajnika przez caly dzien i cala noc...a nad ranem ogromny spadek tempki ( normalnie mam 36.5 a spadla do 35.9!)...ale dzisiaj juz nic nie boli, sluz nadal plodny...i pytanko czy ktoras z was czuje moment owulacji? ten bol jest przed owulka czy po? jakies doswiadczenia prosze? mam nadzieje, ze ten dzisiejszy spadek tempki i wczorajszy przeogromny bol ( wlasnie znow zaczal pikac lewy jajcor,ale nie mocno) moze wskazywac ze dzisiaj jest owulka? cos mi sie wydaje, ze dopiero jutrzejszy pomiar tempki wszystko wyjasni...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Ja zastanawiam się jak to jest z ta owulacją...wiedzialam mniej wiecej kiedy powinnam miec, kochałam sie z chlopakiem przed owu dzien pozniej- po południu zrobilam test owu i wyszedł pozytywnytyczn. No wiec znow zaczelismy korzystac z tego ze jest szansa na dzidzie i sobote i niedziele sie staralismy. Dodam, ze w niedziele mialam silne kłucie przy siadaniu, takie chwilowe. W sobote i w poniedzialek zauwazyłam sluz płodny, wiec teoretycznie wszystko sie zgadzalo. Mierze temperature i wykres tez mi pokazywal owulacje wlasnie w weekend. Ale jest juz- oczywiście teoretycznie- 10 dzien po owulacji i dzis rano robilam test i nic...jedna kreska. Juz nie wiem co mam myslec. Myslalam ze sie uda. Moze powinnam zrobic monitoring cyklu zeby sie przekonac czy wszystko w porzadku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2013, 17:40

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, ja na owulację mam takie nieprzyjemne dolegliwości, że się serduszkować odechciewa;( Ból z jajnika promieniuje aż na biodro i nogę;(

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba dzisiaj jest TEN dzień :) mam ból w dole brzucha jak na @ tylko słabszy, czuję jajniki... jestem prawie pewna :) jakiś czas temu w poradach ovu pod wykresem było napisane, że jeśli czujemy tzw. ból owulacyjny to prawdopodobnie następuje to w momencie pęknięcia pęcherzyka... ale czy to jest prawda to nie wiem, mam nadzieję, że tak bo wczoraj było <3 i dziś też planuję :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory nie zwracala uwagi na bole w brzuchu , zawsze myslalam ze to wyrostek 0sarcastic.gif W tym cyklu pierwszy raz zaczelam mierzyc temperature i pewnego pieknego dnia siedzac z Kalitria na tarasie w pracy mowie ze alc oj aj jak boli w jajniki dziwnie ciagnelo jajnik w dol tak przez kilka chwil i potem przestalo. Nastepnego dnia ovi pokazalo owulacje
    0dance.gif

    Złota lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 5 sierpnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nigdy nie miałam bółu owulacyjnego(albo nie zwracałam na to uwagi),ale w ostatnim cyklu po ziółkach i lekach chyba poczułam taki lekki we wtorek,a w środe byłam na monitoringu i dr.powiedziała,że jest ciałko żółte i że prawdopodobnie we wtorek była owulka(choć ovu wyznaczył na niedziele,ale tempki mierzone w zblizonych godzinach).

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • chce dzidziusia Znajoma
    Postów: 24 8

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja w zeszlym cyklu (to byl 14 dzien) odczuwalam bol w dole brzucha caly dzien, klulo, ciagnelo, cmilo, takie dziwne uczucie. Ale sama nie wiem czy to wlasnie na owulacje, bo nigdy czegos takiego nie czulam. Dzis jest ostani dzien @ i w tym cyklu sie okaze, czy bol sie powtorzy. Z jednej strony chcialabym, bo bym wiedziala kiedy mam owulacje, ale z drugiej, jejku bol jest tak silny, ze nawet nie mysle o 'staraniu sie' o dzidzie w ten dzien..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczynki,

    chciałam się doradzić, bo ja mam dopiero 5 dc, jeszcze mam końcówkę okresu a od wczoraj mnie potwornie bolą jajniki i dół brzucha. JUż tak się zastanawiam czy to nie jakaś cysta albo ból przedowulacyjny? ale tak wcześnie?????

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bierzesz jakies 'wspomagacze' niusia? ja w tym cyklu lykalam wiesiolek i mam wrazenie ze owulka byla szybciej bo mialam silne bole podbrzysza juz zaraz po miesiaczce, okolo 7dc!!! chyba ze wtedy sie cos tam klulo dopiero...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic nie biorę właśnie. Brzuch mi sie troszkę powiększył, tak jak przy owulacji a to kurcze dopiero 5 dzień cyklu, jeszcze mam plamienia po okresie i tak się martwię co jest grane.Boję się, że mógł mi któryś pęcherzyk nie pęknąć w tamtym cyklu i został i dlatego tak boli. Dziwne to...

    fokusik lubi tę wiadomość

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam problem z określeniem czy bol owulacyjny jest na pewno owulacyjnym, czy moze przed lub po.. W ostatnim cyklu bolalo "pięknie" ale niestety nic z tego nie wyszło.. :( przyszła @ ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się zawsze wydawało, że ból to ból i związany głównie z tym, że nadchodzi miesiączka.... ;)

    Sama już nie wiem jak to rozróznić ;/ I czy to ma aż takie znaczenie?

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie bóle ze chodzić nie mogę. Przy ruszaniu sie, przy siadaniu, masakra. Po paru godzinach przechodzi.
    W tym cyklu pójdę w tych okolicach do lekarza, zobaczymy co mi powie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a u mnie znowu bardzo mocne bóle jajników, już sama nie wiem czy miałam ta owulację, czy dopiero będę miała. Dopiero od ok 3 dni mam typowo płodny śluz, jajniki bolą bardzo, dzisiaj to ledwo siedzę, piersi mi się powiększyły. Nie mierzę niestety tempki bo sobie odpuściłam, nie chcę się stresować niepotrzebnie, testów owulacyjnych też nie robiłam, więc ciężko mi określić czy już po czy dopiero przed.

    Czy Wy też tak macie, że po owulacji powiększają Wam się piersi? chyba, że już w trakcie? jak to u Was jest???

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba w dwóch cyklach miałam tak ze w dzien bólu owulacyjnego, tego największego gdzie chodzić nie mogłam wieczorem tak mnie sutki bolaly ze szok. Istna tragedia haha.. Na drugi dzien chyba przestalybczy jakoś tak
    Wydawać by sie mogło ze właśnie wtedy miałam owulacje, bo bol owulacyjny i sutki, a tu dupa blada w ciazy nie jestem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tygodnia się z tym męczę ale to niestety ból miesiączkowy ;/ egh...

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewcyzny, odswiezam watek jako ze ten bol mnie nurtuje a nie chce zakaldac nowego. Mnie boli dobrych kilka dni w cyklu, boli juz 3 dni jak na owu a dzis progest badalam i jeszcze owu nie bylo. Tez tak macie taki kilkudniowy bol?

  • Moniczka1984 Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,ja miałam monitoring w 12dc i gin powiedział ze już po owulacji a dopiero dziś w 15dc ból jajników śluz od 12dc rozciągliwy, czyli u mnie ból jest po owulacji

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ