X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból owulacyjny
Odpowiedz

Ból owulacyjny

Oceń ten wątek:
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam progest jak zaczal sie bol i nie bylo jeszcze owu wiec chyba taki moj urok ze bol jest przed o to kilka dni ;/

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 28 marca 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 3 dni mam bol jajnika, sluz wodnisty, trochę rosciagliwy ale bardziej mleczny i testy owu negatywne...:/

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Moniczka1984 Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Odkąd pamietam cały czas bolaly mnie jajniki przy owulacji a w tym miesiącu nic a nic tylko śluzu było dużo i nasuwa mi się pytanie czy wystąpiła owulacja dodam ze drugi cykl jestem na clo.

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z kolei bol owulavyjny jest taki silny, ze nie mam sily sie ruszyc. Niestety mam bardzo rzadko owulacje :(

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny mam co cykl ładną, naturalną owulacje (chodzę na monitoring) ostatnio po clo zrobił mi się torbiel (clo z uwagi na przygotowanie do inseminacji). No i torbiel pękła, w kolejnym cyklu nie było owu, żadnego pęcherzyka, nie urosło nic - a ból owulacyjny identyczny i w tym samym czasie, co zwyczajowo owulacja. Śluz też płodny. Także chyba nie ma co sugerować się bólem i innymi objawawami, bo nasz organizm i tak robi sobie co chce.

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak rozpoznać ból owulacyjny? drugi dzień coś mnie lekko 'rwie' po jednej stronie i się zastanawiam czy to jest to? dodam, że wczoraj miałam test owulacyjny dodatni.

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny!!
    może któraś z Was też tak ma. Odkąd wcinam nieopkalanek, owulacja się pojawia co miesiąc elegancko. Jak wiadomo owulka raz z lewego raz z prawego jajnika, to dlaczego ja mam zawsze ból tylko prawego jajnika?? Tak jakby lewy wogóle był nieczynny. I tak miesiac w miesiac....

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    jak rozpoznać ból owulacyjny? drugi dzień coś mnie lekko 'rwie' po jednej stronie i się zastanawiam czy to jest to? dodam, że wczoraj miałam test owulacyjny dodatni.
    Bol owulacyjny jest rozny i kazda z nas inaczrj go odczuwa a inne nie odczuwaja nic. Najlepiej obserwowac swoje cialo. Wydaje mi sie, ze klucie jak najbardziej moze wskazywac owulacje ;) jesli test byl rowniez pizytywny to masz pewnosc.

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulka0629 wrote:
    cześć Dziewczyny!!
    może któraś z Was też tak ma. Odkąd wcinam nieopkalanek, owulacja się pojawia co miesiąc elegancko. Jak wiadomo owulka raz z lewego raz z prawego jajnika, to dlaczego ja mam zawsze ból tylko prawego jajnika?? Tak jakby lewy wogóle był nieczynny. I tak miesiac w miesiac....
    Owulacja niekoniecznie musi byc naprzemienna wiec moze czesciej masz z prawego? Najlepiej zapytaj swoja pania ginekolog ;)

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridakahlo ma racje, owulacja moze przez kilka miesiecy z rzedu wystepowac w jednym jajniku.

    ja w tym cyklu zaczelam brac castagnus, witamine b6 i olej z wiesiołka i po raz pierwszy w zyciu (a przynajmniej odkad staram sie o dziecko i oberwuje swoje cykle) doswiadczam własnie bolow jajnika. Dzis test owu wyszedł pozytywny i bol jajnika jest intensywny chociaz juz od 3-4 dni go czuję...

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może to Wam da jakąś wskazówkę.
    Ja miałam ból jajników co cykl przez dwa dni (na zmianę). Trzeciego dnia czułam taki rozpierający ból, nie ból, ciężko to nazwać, w podbrzuszu i wydaje mi się, że właśnie wtedy była owulacja. Nie mam potwierdzonej monitoringiem, ale usg ciążowe tak oblicza wiek płodu.

    Co dziwne, zawsze po owulacji nadal bolały mnie jajniki - na zmianę. A w cyklu ciążowym kompletnie ucichły i prawdę mówiąc myślałam, że do owulacji nie dosżło, bo i ten śluz płodny był marny, a zawsze mnie zalewało.

  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wlasnie w tym cyklu po owulacji bolaly mnie jajniki na zmiane, choć ból był mniej nasilony niz w trakcie owulacji a wczoraj czułam jakies delikatne skorczo-ukłucia w okolicach podbrzusza i zaczely mnie bolec cycki... cos czuje ze @ nadciąga...

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ