X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ból owulacyjny po porodzie
Odpowiedz

Ból owulacyjny po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 9 lutego 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jestem tutaj nowa i chciała bym zacząć się udzielać i również pomagać innym :) a ja proszę o pomoc i mam pytanie bo już chodzę po ścianach :( otóż zacznę od początku bo może być długo, mam w domu córeczkę 1,5 roku, teraz urodził nam się synek ma dopiero 2 miesiące. 25 stycznia z mężem trochę nas poniosło i mielismy dosłownie chwilowy seks (jak to ładnie nazwać.. Parę włozen) bo stwierdziliśmy że się boimy (a czekam na założenie spirali, czekam na wyniki cytologii) pierwszą miesiączkę po porodzie już dostałam 19 stycznia i trwała 7 dni więc trwała do tego 25 stycznia. Niestety więcej danych nie mam.. Nawet nie wiem jaka długość jest cyklu bo to pierwszy po porodzie. Od 2 dni czuje okropny ból jakby w szyjce, jak usiądę, kicham, kaszle to boli..jak chodzę również... dziś zrobiłam dwa testy ciążowe wyszły negatywne i test owulacyjny wyszły dwie grube kreski. Czy faktycznie kochane to taki mocny ból owulacyjny? Ja wiem ze nie jesteście lekarkami, już rozmawiałam z moją fajna położna i pójdę do ginekologa :) ale chciała bym jakiejś odpowiedzi czy mogą być tak mocne bóle owulacyjne i czy to w ogóle owulacja :( bardzo proszę o pomoc...

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Cześć :) jestem tutaj nowa i chciała bym zacząć się udzielać i również pomagać innym :) a ja proszę o pomoc i mam pytanie bo już chodzę po ścianach :( otóż zacznę od początku bo może być długo, mam w domu córeczkę 1,5 roku, teraz urodził nam się synek ma dopiero 2 miesiące. 25 stycznia z mężem trochę nas poniosło i mielismy dosłownie chwilowy seks (jak to ładnie nazwać.. Parę włozen) bo stwierdziliśmy że się boimy (a czekam na założenie spirali, czekam na wyniki cytologii) pierwszą miesiączkę po porodzie już dostałam 19 stycznia i trwała 7 dni więc trwała do tego 25 stycznia. Niestety więcej danych nie mam.. Nawet nie wiem jaka długość jest cyklu bo to pierwszy po porodzie. Od 2 dni czuje okropny ból jakby w szyjce, jak usiądę, kicham, kaszle to boli..jak chodzę również... dziś zrobiłam dwa testy ciążowe wyszły negatywne i test owulacyjny wyszły dwie grube kreski. Czy faktycznie kochane to taki mocny ból owulacyjny? Ja wiem ze nie jesteście lekarkami, już rozmawiałam z moją fajna położna i pójdę do ginekologa :) ale chciała bym jakiejś odpowiedzi czy mogą być tak mocne bóle owulacyjne i czy to w ogóle owulacja :( bardzo proszę o pomoc...
    Mogą być, tym bardziej, że i z owulacyjnego to wynika, a może też być i owulacja i infekcja i jeszcze niezagojone zmiany po porodzie razem wzięte. są kobiety, które mają dzień owulacji wyjęty z życia, aczkolwiek jeśli to się powtarza, to lekarze zaczynaja szukać przyczyny zazwyczaj.

    Maliina lubi tę wiadomość

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonay wrote:
    Mogą być, tym bardziej, że i z owulacyjnego to wynika, a może też być i owulacja i infekcja i jeszcze niezagojone zmiany po porodzie razem wzięte. są kobiety, które mają dzień owulacji wyjęty z życia, aczkolwiek jeśli to się powtarza, to lekarze zaczynaja szukać przyczyny zazwyczaj.

    Bardzo dziękuję za odpowiedź :* <3 martwi mnie jednak ze trwa to 2 dni, ból jest nawet przy chodzeniu... Już cały internet przeszukałam czy to owulacja czy zagnieżdżenie, ale musielibyśmy z mężem mieć ogromnego pecha jeśli to ciąża :( bo seksem tego nie można do końca nazwać :(

    nasze dzieci są bardzo małe i już teraz jest ciężko :(

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonay wrote:
    Mogą być, tym bardziej, że i z owulacyjnego to wynika, a może też być i owulacja i infekcja i jeszcze niezagojone zmiany po porodzie razem wzięte. są kobiety, które mają dzień owulacji wyjęty z życia, aczkolwiek jeśli to się powtarza, to lekarze zaczynaja szukać przyczyny zazwyczaj.

    A czy przy bólach owulacyjnych są też większe wzdęcia? Czy Pani może coś takiego zauważyla w którymś cyklu? :) :)

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 10 lutego 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    A czy przy bólach owulacyjnych są też większe wzdęcia? Czy Pani może coś takiego zauważyla w którymś cyklu? :) :)
    Ja po porodzie zaczęłam mieć bardzo wyraźne bóle owulacyjne połączone z bólem całego podbrzusza, ale nie mogę powedizec, żeby mi to utrudniało funkcjonowanie. Mam też tyłozgięcie macicy, więc przy współżyciu zależnie od pozycji też potrafi mnie boleć. Wzdęcia mam, ale już po owulacji w fazie lutealnej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ