Forum W oczekiwaniu na owulację Ból piersi w czasie owulacji
Odpowiedz

Ból piersi w czasie owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maryśka :) Debiutantka

Wysłany: 10 lipca 2018, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy temat był już poruszany. Ale proszę o odp. czy podczas owulacji normalne jest że piersi bolą i puchną? Bo ja teraz pierwszy raz w życiu dzięki mojemu lekarzowi miałam owulację i nie wiem czy to dobry objaw

• Karolcia89 Autorytet

Wysłany: 10 lipca 2018, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawsze w te dni nabrzmiałe i obolałe piersi i niestety również inne nieprzyjemne objawy, ale na pytanie czy jest to dobry objaw to Ci nie odpowiem, bo sama szukam odpowiedzi

05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

Obniżone białko Z
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze w okolicach owulacji mam powiększone i mega wrażliwe piersi, potem częściowo wracają do normy ale lekko wrażliwe mam aż do okresu.
    Zawsze tak miałam, ale w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle ;)

• Kaga Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2018, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie odczuwałam bolu piersi w pierwszej fazie cyklu. Bóle mialam tylko w drugiej fazie, przed okresem. Nigdy wczesniej nie było takiej sytuacji az do tego teraz... Juz od 9go dnia az do dzis (15 dzien) mam obrzmiale i wrazliwe piersi. Cykle mam dlugie więc owulacji spodziewam się dopiero za jakies 3 dni. Włączyłam do diety inofolic i zastanawiam się czy to możliwe że on coś pobudzil w moim cyklu do dzialania... Wczesniej mialam podejrzenie cykli bezowulacyjnych ze wzg na zaburzenia hormonalne.

Dlatego tez będę wdzieczna za informację czy odczuwacie takie dolegliwości. Troszke zaczynam się martiwc czy znow moje hormony nie zaczely zyc własnym zyciem.

8 cs : 5.02 II kreski 💕
    gann3e3kzgz5uizf.png
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem normalny objaw. Wynik skoku progesteronu. Spadający może (ale nie musi) tuż przed @ powodować że piersi są bardziej "zwiotczałe" takie puste.
    Ale z drugiej strony progesteron który bardzo szybko i nieprawidłowo spada (niedomoga lutealna) może powodować objawy podobne do ciążowych.

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 sierpnia 2018, 11:52

Kaga lubi tę wiadomość

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)