X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Bolesna owulacja
Odpowiedz

Bolesna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiti Przyjaciółka
    Postów: 112 348

    Wysłany: 17 października 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiąc w miesiąc koło 12 dnia cyklu mam silny ból z jednej strony. Wychodzi na to, ze jest to ból owulacyjny. Nie stosuje żadnej antykoncepcji. Czy ból oznacza ze w tym momencie mam dokładnie owulacje? Czy ten ból pomoże mi wskazać najbardziej płodny moment w moim cyklu?

    👩🏽👨🏼‍🦲33 34

    👶30.06.2023

    🤱🏽kp

    💊 Pueria DUO

    Starania o rodzeństwo - 12.2023
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ