X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak owulacji a progesteron
Odpowiedz

Brak owulacji a progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Obstawiam że w tym cyklu nie będzie owulacji lub będzie dość późno, ale szkopuł w tym że chciałam w tym miesiącu zrobić sobie badanie progesteronu. Czy w cyklu bezowulacyjnym robi się badanie progesteronu czy będzie miarodajny

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem tak, ponieważ w moim wypadku odkąd odstawiłam antykoncepcje moje cykle są bezowulacyjne mimo że temp wskazuje inaczej. Jak nie wiadomo co z owulacją to robi się 7 dni przed okresem. jeśli martwi cię czas starania o dzidzię to zrób sobie od razu najbardziej podstawowe badania czyli prolaktyna progesteron i TSH. Koszt ok 80 zł ale za to mniej nurtują cie pytania o stan twojego zdrowia i czasu oczekiwania na dzidzię;)

    Marta8880 lubi tę wiadomość

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ślicznie, reszta badań już zrobiona i zostało tylko badanie progesteronu. Niestety wcześniejsze wyniki nie są zbyt dobre wiec po nowym roku endokrynolog i konkretniejsze kroki w staraniu o dzidzię. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiona, tak pragnę dziecka że nic nie stanie mi na przeszkodzie i nic mnie nie zdołuję :)

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złe wyniki hormonów to nie tragedia:) dobry endokrynolog szybko zapanuje nad niesfornymi hormonami. Może powinnaś powtórzyć badania za jakiś czas. Jeśli nie pękają Ci pęcherzyki może spróbuj Inofem tańszą wersję infoliku, mi nie pomogło ale mój gin twierdzi że po 4 miesiącach pacjentki zachodziły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 22:14

    Marta8880 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ