X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak skoku temperatury
Odpowiedz

Brak skoku temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam 15 dc na nitoringu owulacji. Miałam oecherzyk dominujący 25 mm. Lekarz stwierdził że owulacja piwinna nastąpić 15/16 dc. Dzi$ jest 18 dc i jakoś nam niską temperaturę. Obawiam się że coś mogło zakłócić owulację. Czy któraś z was też tak miała?

    An1
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tempka spada i potem wzrasta czy w ogóle? Bo u mnie 12 do 15 dc jest niska, potem odrobine wzrasta przy 16 i wybija 17-18 :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • niteczka Przyjaciółka
    Postów: 94 22

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 13:05

    07.2017 [*]
    01.2018 cb
    10.2018 cb
    rux7mag.png
  • An1 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temperatura przed 15 dc pokazywała spadek potem po owu lekko zaczęła się podnosić( ale nie na tyle żeby mi ovufriend wyznaczyło dzień ovu).Dzisiaj jest 19 dc a podczas vadania szyjki zauważyłam że śluzu jest już mało i jest lekko zabarwiony krwią( wkładka czysta) To jest mój pierwszy cykl po odstawieniu duphastonu i boję się że coś mogło zakłócić owulację albo nadal mam niedobór progesteronu

    An1
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An1 masz bardzo dziwny wykres, poprzeglądaj sobie inne wykresy forumowiczek.
    Zazwyczaj są dwie fazy temperatur, gdzie po środku wypada spadek a potem wzrost i temperatura utrzymuje się wyższa niż w pierwszej fazie. Twoja temperatura skacze ciągle więc ciężko mi coś powiedzieć, musisz monitorować i dopytać lekarza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 18 lutego 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy dzis znowu obidzilam sie o 3:30 na siku i mialam temperature 36.1 i zasnelam i teraz wstalam i zrobilam 36.9 a wczoraj poszlam spac o 23 czyli po 4 godzinach spania mialam 36.1 a od 3 :30 czyli pp 5 godzianach spania mam 36.9 ktora temperature brac pod uwage? Mozliwe zebym miala w 10 i 11 dc spadek temepraury?

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ