X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację #Brak śluzu a owulacja#
Odpowiedz

#Brak śluzu a owulacja#

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zakładam ten wątek ponieważ chciałabym wspólnie porozmawiać o naszych zmaganiach.

    Ja staram się z mężem o dziecko 12 miesięcy i niestety nic :( ale nie tracę nadziei wiem że w końcu się uda :).

    Ale moje pytanie do was będzie skierowane bardziej w stronę śluzu.

    Jaki on powinien być ? Mi się wydaje że ja śluzu w ogóle nie mam chodź słyszałam że śluz nie zawsze wydostaje się na zewnątrz mam również szyjkę w tyłozgięciu ale nie wiem czy ma to coś wspólnego. Nie mogę nawet dokładnie określić kiedy występuje u mnie owulacja dopiero co zaczęłam mierzyć temperaturę a 15 stycznia idę na monitoring dzisiaj u mnie 7dc a zaobserwowałam taki biały lepki śluz nie rozciągliwy jakby to nazwać taka grudka.

    Biorę wiesiołek od tego cyklu może on mi cos pomoże.

    A jak to jest u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 20:27

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby mam śluz płodny, ale jest go mało. I jest bardziej jak żelka niż jak białko jajka... chyba kupie w tym miesiącu guajazyl (na rozrzedzenie). Co do wiesiołka to bądź cierpliwa bo efekty mogą być nie od razu, ja zaczynam brać 3 cykl, widzę powolną poprawę.

    201811152844.png
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie widzę u siebie dużo śluzu płodnego, tylko odrobinke koło szyjki. Na prawdę mało. I góra dwa dni. Ostatnio byłam u lekarza i na USG widzial że śluz plodny zaczyna sie pojawiac. Bylam w szoku ze takie rzeczy widac na USG bo za zewnatrz sucho bylo. Tak wiec mysle ze nie ma co sie przejmowac brakiem sluzu bo moze byc gleboko ;)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny u mnie się od 3 dni jakoś pojawił ten śluz nie miałam go przez 12 miesięcy starań i nie wiem czy to zasługa wiesiołka ale go w końcu się ujawnił. mam nadzieje że już nie zniknie ja biorę ten wiesiołek i chyba to dzięki niemu tak mi się stało :) z czego jestem mega zadowolona

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    ja też nie widzę u siebie dużo śluzu płodnego, tylko odrobinke koło szyjki. Na prawdę mało. I góra dwa dni. Ostatnio byłam u lekarza i na USG widzial że śluz plodny zaczyna sie pojawiac. Bylam w szoku ze takie rzeczy widac na USG bo za zewnatrz sucho bylo. Tak wiec mysle ze nie ma co sie przejmowac brakiem sluzu bo moze byc gleboko ;)


    Tak ja tez kiedys słyszałam że u niektórych kobiet ten sluz jest wysoko i nie wydostaje sie na zewnątrz

  • Panna Mery Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Staram się z mężem o dziecko od ponad 12 miesięcy. Niestety mam problem z owulacją i z tym nieszczęsnym śluzem. Od tego cyklu zażywam wiesiołka (w kapsułkach) mam nadzieję, że coś mi on pomoże.

    A jakie znacie jeszcze sposoby/preparaty na poprawę śluzu płodnego?

    pozdrawiam

    Mery
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:47

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się kiedyś obilo o uszy że przy tyłozgięciu to najlepiej robić to na pieska by zwiększyć szanse na zajście :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna Mery wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Staram się z mężem o dziecko od ponad 12 miesięcy. Niestety mam problem z owulacją i z tym nieszczęsnym śluzem. Od tego cyklu zażywam wiesiołka (w kapsułkach) mam nadzieję, że coś mi on pomoże.

    A jakie znacie jeszcze sposoby/preparaty na poprawę śluzu płodnego?

    pozdrawiam
    siemię lniane jeszcze dobrze wpływa na śluz :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez słyszałam że siemię lniane i niepokalanek nie wiem czy dobrze to napisałam tez podobno dobrze wpływa na płodność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2018, 00:07

  • Angel27 Koleżanka
    Postów: 77 3

    Wysłany: 27 lutego 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczęłam jeść olej z wiesiolka i mialam piękny śluz płodny A wcześniej nie było mowy o tym żeby on taki był

    Angel27
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 27 lutego 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie miałam śluzu i pomogło unormowanie TSH do 1,6. Niestety pomogło tylko na śluz, b9 owu jak nie było tak nie ma.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ