Forum W oczekiwaniu na owulację Brevactid 5000
Odpowiedz

Brevactid 5000

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • milutka30 Nowa

Wysłany: 18 marca 2018, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie staraczki :) Mam pytanie odnośnie zastrzyków Brevactid. Wczoraj w aptece w Niemczech zakupiłam dwa i na opakowaniu jest napisane, że podanie następuje domięśniowo ale mam pewne wątpliwości. Czy któraś z Was może je stosowała? Wcześniej brałam Ovitrelle i podanie było podskórne (w brzuch) niestety na mnie nie zadziałał.

• Karola__ Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra miała w Niemczech Brevactid i mówi,że ten zastrzyk podaje się domięsniowo w pośladek. Albo w dół brzucha ale w brzuch ciężko trafić w mięsień. :)

Karola
  • milutka30 Nowa

Wysłany: 19 marca 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karola za odpowiedź. Teraz będę spokojniejsza. Mój lekarz nie zna niemieckiego i zdaje się na to co ja mu przekażę ;)

• Karola__ Koleżanka

Wysłany: 19 marca 2018, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak boisz się sama to możesz iść e danym dniu do położnej bądź lekarza i Ci zrobi zastrzyk. :(

Karola
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego