X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brevactid 5000
Odpowiedz

Brevactid 5000

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • milutka30 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 marca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie staraczki :) Mam pytanie odnośnie zastrzyków Brevactid. Wczoraj w aptece w Niemczech zakupiłam dwa i na opakowaniu jest napisane, że podanie następuje domięśniowo ale mam pewne wątpliwości. Czy któraś z Was może je stosowała? Wcześniej brałam Ovitrelle i podanie było podskórne (w brzuch) niestety na mnie nie zadziałał.

  • Karola__ Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 18 marca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra miała w Niemczech Brevactid i mówi,że ten zastrzyk podaje się domięsniowo w pośladek. Albo w dół brzucha ale w brzuch ciężko trafić w mięsień. :)

    Karola
  • milutka30 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karola za odpowiedź. Teraz będę spokojniejsza. Mój lekarz nie zna niemieckiego i zdaje się na to co ja mu przekażę ;)

  • Karola__ Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak boisz się sama to możesz iść e danym dniu do położnej bądź lekarza i Ci zrobi zastrzyk. :(

    Karola
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ