X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Była czy nie?
Odpowiedz

Była czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 marca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem głupia... wrrr... znów zrobiłam test owulacyjny... druga kreseczka słabo widoczna, wczoraj były obie takie same... czy to, że jest dziś blada oznacza, że owulacja się odbyła..? jak to jest? bo nie wiem?
    OvuFriend nie wykrył jeszcze owulacji.
    Proszę o pomoc

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne NIE wykrywaja owulacji tylko pik LH który wzrasta przed owulacja ale to że wzrasta nie świadczy o tym czy pęcherzyk pękł i doszło do owulacji.
    OF nie jest programem do wykrywania owulacji bo to jest nie mozliwe bez monitorowania owulacji. W tym programie nie ma nawet opcji najważniejszej (czyli szczytu sluzu) w interpretacji cyklu i wyznaczaniu najbardziej płodnych dni.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie miałam wcale pozytywnego testu owulacyjnego a fasolka jest :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ