X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Była owu?
Odpowiedz

Była owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sądzicie o moim wykresie? Była owulacja? biorę dupka na torbiel, ale podobno nie hamuje owulacji do dawki 30mg a ja biorę 20mg. Nie wiem co mam myśleć :(

    80d3cc6b6986cf27d886eaf8391400ff.png

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 22 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam bardzo niskie temperatury w poprzednim cyklu i na to wychodzilo,ze nie mialam owulacji, a na wykresie to bylo zaznaczone.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Lolusia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powidzcie mi o co chodzi w tym moim wykresie skoro wyznaczyło mi ovu tak wczesnie??

    :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ