X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Była owu?
Odpowiedz

Była owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sądzicie o moim wykresie? Była owulacja? biorę dupka na torbiel, ale podobno nie hamuje owulacji do dawki 30mg a ja biorę 20mg. Nie wiem co mam myśleć :(

    80d3cc6b6986cf27d886eaf8391400ff.png

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 22 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam bardzo niskie temperatury w poprzednim cyklu i na to wychodzilo,ze nie mialam owulacji, a na wykresie to bylo zaznaczone.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Lolusia Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powidzcie mi o co chodzi w tym moim wykresie skoro wyznaczyło mi ovu tak wczesnie??

    :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ