X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Była owulacja czy nie ?
Odpowiedz

Była owulacja czy nie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 11 lutego 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwony Kapturek wrote:
    Aha moze poprostu ja zle to zrozumialam ze zawsze mammierzyc o tej samej porze a przy moim trybie pracy nie jest to mozliwe:/ czyli co mam mierzyc zawsze po obudzeniu sie?


    Tak zaraz po obudzeniu ALE to musi być w dalszym ciągu stała godzina. Nie możesz jednego dnia mierzyć o 6, a drugiego o 9 tylko dlatego, że dłużej spałaś :)

    Izaczek lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O o właśnie, o tym zapomniałam napisać, ale Unlike już napisała :)

    Izaczek
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co sadzicie o moim cyklu? Testy ovu i objawy świadczyły by ze była owulacja... tylko ta tempka dziwna ..niby idzie w gore ale bardzo powoli..boję się ze jutro znowu spadnie :(

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, tak sie zastanawiam, mam okres srednio co 2 miesiace, bylam u ginekologa w 29dc i na USG nie bylo widac dominujacego pecherzyka. Potem jednak ovufriend zaznaczylo mi owulacje na 46dc. Meczy mnie pytanie, czy mozliwe by faktycznie doszlo do owulacji i pecherzyk urusl, skoro na wczesniejszym badaniu zaden nie byl dominujacy?

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis wrote:
    Dziewczyny a co sadzicie o moim cyklu? Testy ovu i objawy świadczyły by ze była owulacja... tylko ta tempka dziwna ..niby idzie w gore ale bardzo powoli..boję się ze jutro znowu spadnie :(

    Dziś piękny skok :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 16 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis wrote:
    Dziewczyny a co sadzicie o moim cyklu? Testy ovu i objawy świadczyły by ze była owulacja... tylko ta tempka dziwna ..niby idzie w gore ale bardzo powoli..boję się ze jutro znowu spadnie :(
    Iludniowe miewasz cykle? Ta owulacja to chyba trochę za późno no chyba że masz bardzo długie cykle. Jeżeli @ przyjdzie w najbliższych dniach to cykl pewnie był bezowulacyjny. No chyba że przyjdzie dopiero za tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2014, 10:57

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 18 lutego 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    może któraś z was będzie wiedziała, czy to ma sens. W zeszłym tygodniu moja ginekolog wyznaczyła mi termin owulacji na między 13-tym a 15-tym lutego, Dziś idę na usg transvaginalne. Czy lekarz będzie mógł na 100% stwierdzić czy owulacja była czy nie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2014, 08:59

    e43bfde7db.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Hej dziewczyny,

    może któraś z was będzie wiedziała, czy to ma sens. W zeszłym tygodniu moja ginekolog wyznaczyła mi termin owulacji na między 13-tym a 15-tym lutego, Dziś idę na usg transvaginalne. Czy lekarz będzie mógł na 100% stwierdzić czy owulacja była czy nie ?
    Kiedyś gdzieś przeczytałam że na 100% można powiedzieć że owulacja była kiedy dojdzie do ciąży, ale na pewno jakieś konkretne wiadomości chociaż nie 100% ;) otrzymasz. Lekarz powinien stwierdzić czy pęcherzyk pękł.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa i nie wiem co i jak i gdzie z tym forum. Nigdzie nie widziałam postów na temat chorób hormonalnych - mam niedoczynność tarczycy, hiperinsulinizm i być może zespół policystycznych jajników. Chciałbym się dowiedzieć więcej od Was na temat tych chorób, jak się leczyć, jak schudnąć etc. Pomożecie?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JeanneZ wrote:
    Witajcie, jestem tu nowa i nie wiem co i jak i gdzie z tym forum. Nigdzie nie widziałam postów na temat chorób hormonalnych - mam niedoczynność tarczycy, hiperinsulinizm i być może zespół policystycznych jajników. Chciałbym się dowiedzieć więcej od Was na temat tych chorób, jak się leczyć, jak schudnąć etc. Pomożecie?
    Poszukaj w dziale starając się ogólnie lub z pomocą medyczną gdzieś był wątek o pcos i tarczycy jeżeli nie znajdziesz tematu o którym chciałabyś porozmwiać to załóż swój wątek :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 19 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na USG zapewniono mnie, że owu była. Ciałko żółte 16 mm i endometrium 12 mm :)

    e43bfde7db.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ