X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Była owy czy nie była?
Odpowiedz

Była owy czy nie była?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 18:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Of wyznacza owulację po 3 wyższych temperaturach

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myślicie u mnie.... była owu ? :( raczej chyba nie...

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • uklenka Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) my dopiero zaczynamy starania. To jest mój drugi cykl po odstawieniu tabletek. W pierwszym jeszcze powiedzmy, żeśmy uważali, chociaż zdarzyły się przytulanki bez zabezpieczenia. No w każdym razie nic nie wyszło :) w tym cyklu idziemy na całość. Moje pytanie do Was jest takie, czy według mojego wykresu któraś z Was może stwierdzić, że owulacja już mogła wystąpić czy może jeszcze przede mną. Robiłam testy owulacyjne, ale wszystkie byly negatywne. Chyba na dwóch wyszły takie blade kreski, ledwo widoczne. Jednak z ulotki wynika, że wtedy test jest negatywny. Jakieś rady prócz uzbrojenia się w cierpliwość?
    Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 15:31

    X/2017- pierwszy cykl po odstawieniu pigułek
    relg3e5ea27njskv.png

    IX/2020 - znaczymy starania o drugą latorośl 🤞😁
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uklenka, śluz płodny jest, temp idzie w górę, a to są dobre znaki. Owulacja mogła być wczoraj, może być dzisiaj, nikt Ci tego na pewno nie powie :). Trzeba zaczynać działać regularnie zaraz po @, nie ma co próbować mierzyć dokładnie w owulację i stresować się robieniem testów owu, bo nawet ich pozytywny wynik nie świadczy o tym, że owulacja na pewno będzie.

  • uklenka Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91, dziekuję za odpowiedź :) masz rację, w kolejnym cyklu się poprawię i od @ zacznę :)

    X/2017- pierwszy cykl po odstawieniu pigułek
    relg3e5ea27njskv.png

    IX/2020 - znaczymy starania o drugą latorośl 🤞😁
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ