X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację chorowanie a owulacja
Odpowiedz

chorowanie a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • calineczka1234 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 marca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nasz pierwszy miesiąc starania o potomstwo ale wydaje mi się że straciłam swoją szansę. Cykl mam regularny, występujący co 30 dni. Ostatni zaczął się 10 marca. Wczoraj, tj. 25 marca prawdopodobnie miałam owulację, jednakże od 14 marca przyjmowałam antybiotyk sumamed wraz z osłonką i flavamedem. Było ok lecz od wtorku dopadło mnie znowu i chcąc szybko zbić wysoką gorączkę (powyżej 38) która wracała kilkakrotnie nałykałam się kilkakrotnie tabcinu, apapu forte i acodinu z powodu kaszlu. Czy to diametralnie zniweczyło moje plany na poczęcie?

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 30 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    ja powiem z własnego doświadczenia, że antybiotyk wydłuża mi cykl i przesuwa owulacje. W poprzednim miesiącu brałam dosyć mocny antybiotyk na samym początku cyklu przez tydzień. Cały cykl przedłużył mi się o 5 dni (mój standard to ok 26 dni ) a owulacja wystąpiła w 17tym dniu (tak mówi skok temperatury), czyli dosyć późno. Szczegół, że już miałam nadzieję że okres nie przyjdzie a on się tylko spóźnił...
    W każdym razie ja bym jeszcze działała na twoim miejscu, bo wg mnie szansa jest jeszcze.
    POWODZENIA!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie choroba i wysoka gorączka, mimo, że leczyłam się domowymi sposobami sprawiły, że fasolka się nie utrzymała... :(

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu miałam straszny kaszel i brałam acodin. I owul ka przesunęła mi się o 5 dni i @ przyszedł 5 dni pozniej

    Brychta
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ