Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na owulację > ClearBlue Ovulation test - uzywacie?
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

sheve
Debiutantka
1

Wysłany: 18 lipca 2017, 10:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Pytanie w zasadzie skierowane jest do dziewczyn, ktore mialy stycznosc z tym testem. Test ma 3 wskazania, puste koleczko - brak owulacji, migajaca buzka - owulacja sie zbliza, buzka swiecaca na stale - owulacja. Dziwna sprawa, w moim przypadku od pierwszego dnia testowania zgodnie z przewidywaniami bylo koleczko, a dzis tak od razu bez mrugania, pojawila sie na stale swiecaca buzka. Miala ktoras z Was podobnie? Jak to mozna zinterpretowac?

Pozdrawiam

IGA
Autorytet
368

Wysłany: 30 stycznia, 21:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam.Zaczęłam tych testów używać miesiąc temu. Też mi się wyświetla od razu buźka i nie mryga. Mnie jednak zastanowiło co innego. Używałam różnych testów i jak kupiłam te okazało się że (dalej porównuje z paskami z allegro i innymi) wszystkie są negatywne lub druga kreska słabsza a ten wskazuje zbliżającą się owulację. Chyba jest najdokładniejszy. Pozostałe wychodziły mi pozytywne dopiero tuz tuż przed owulką. Jak masz buźkę to działaj :)

Od marca 2017 trzy nieudane cykle na clo
Od wrzesnia 2017 slabe wyniki nasienia: słaba ruchliwość, morf 2%, mała ilość(brak przyczyny)
Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
30.05.18-1 IUI nieudana, 29.06.18- 2IUI nieudana, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
08.10.18 rozpoczęcie stymulacji, protokół krótki, 22.10 transer 8B I 7B ): crio 26.11 - wczesna blastka 2BB - cb

mala154
Debiutantka
0

Wysłany: 5 grudnia, 10:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja tak mialam i wam powiem ze w cyklu w ktotym tak sie pojawilo mi to badalam estradiol i byl niski 169 lh 52,8 14 dc ciazy brak a w cyklu szczesliwym bylo tak jak powinno byc i teraz juz wiem ze jak wychodzi inaczej to cos jest nie tak

wis

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)