X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Clearblue test a wlasne obserwacje
Odpowiedz

Clearblue test a wlasne obserwacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Doro Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Pogubilam sie...wedlug moich wlasnych obserwacji mialam owulacje w piatek 20/02 (rozciagliwy przezroczysty sluz, bol owulacyjny po jednej stronie, dosc silny, promieniujacy do uda) jednak test clearblue nie pokazal owulacji, smiley pokazal sie dopiero w sobote rano i po poludniu.... w sobote sluz juz byl mniej rozciagliwy i zupelnie nie przezroczysty. Dzisiaj ( w niedziele) z ciekawosci powtorzylam test, buzka dalej sie usmiecha...ale sluz jest jeszcze mniej rozciagliwy, jest wrecz grudkowaty. Czy ktos ma jakies sugestie co tutaj zaszlo? Jakos na moje wyczucie owulacja byla w piatek, najpozniej w sobote rano, ale test mowi inaczej...z gory dzieki za sugestie

  • Doro Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde zadnych opinii?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Ty sama powinnaś dobrze poznać swój organizm.U mnie np metoda obserwacji śluzu totalnie się nie sprawdza, nie dość że mam go malo to jeszcze jego zmienność jest zaskakująca dla mnie. Natomiast po czasie obserwacji zauważyłam, że w okresie około owulacyjnym mam bardzo delikatne bóle brzucha jak na okres i trądzik... Także spróbuj wsłuchać się w swoje ciało i cierpliwości

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Doro Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,dzieki za odpowiedz. Dla mnie jednak pozostaje dylemat gdy moje obserwacje i przeczucia mijaja sie z tym co pokazuje test Clearblue. Rozumiem ze sugerujesz zeby rezultat testu ignorowac w takim przypadku?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ