X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Clo owulacja potwierdzona ciąży brak
Odpowiedz

Clo owulacja potwierdzona ciąży brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dorka_clo Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 20 października 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie ile miesięcy stosowalyscie clostyberyt bez przerwy ja miałam tak 4 miesiące brania miesiąc przerwy i teraz znowu drugi cykl na clo za każdym razem mam potwierdzoną owulację a mimo tego ciąży brak. Tostesteron prolaktyna TSH w porządku endometrium 14mm w momencie owulacji. A jeszcze mam chyba 4 miesiące brać clo czyli pół roku bez żadnej przerwy

  • Agula Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 21 października 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A partner badał parametry nasienia?

    32l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Zostałam bezpłodna 😢💔

    PCOS, hashimoto.
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 21 października 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja brałam clo około roku na początku zaszłam w ciążę ale poroniłam... Później brałam owulacja była a ciąży brak... Ale to dlatego że przez ten lek zniknął mi całkowicie płodny śluz bez którego nie da rady dojść do zapłodnienia. Teraz mam zmieniony na letrozol.

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Dorka_clo Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 21 października 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi robić badań bo mamy już dwóch synów których udało się za pierwszym razem z clo jeden 6 drugi 3 latka ma a teraz nic wiolala a rok bez przerwy?

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 21 października 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dwie przerwy jedna po poronieniu a druga na badanie hsg (drożności jajowodów). Właśnie a może powinnaś zapytać ginekologa o takie badanie ?

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 21 października 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka_clo wrote:
    Nie musi robić badań bo mamy już dwóch synów których udało się za pierwszym razem z clo jeden 6 drugi 3 latka ma a teraz nic wiolala a rok bez przerwy?
    Ale parametry nasienia ciągle się zmieniają i nie oznacza to, że jak 4 lata temu spłodził dziecko, że teraz ma plemniki. Sama wiem po swoim partnerze jak robił 2 razy w odstępie kilku miesięcy badanie, jak parametry się zmieniły.

    Pinezka, Marta100 lubią tę wiadomość

    32l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Zostałam bezpłodna 😢💔

    PCOS, hashimoto.
  • Dorka_clo Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 21 października 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki za testowanie w niedzielę chociaż nie wiem czy zrobię wolę być w nadzieji ehh

  • Dorka_clo Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 21 października 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to mnie nie pocieszyłas

  • Daggi Ekspertka
    Postów: 184 175

    Wysłany: 21 października 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka_clo wrote:
    Trzymajcie kciuki za testowanie w niedzielę chociaż nie wiem czy zrobię wolę być w nadzieji ehh
    Będę trzymać mocno kciuki ❤ koniecznie daj znać :)

    Starania od września 2018
    Aromek+ovitrelle
    Zabieg łyżeczkowania: 17.12.2020

    02.04 25dc II kreski, beta hcg: 430,6
    08.04 31dc, beta hcg 11054,0
    10.04 33dc, beta hcg 23314,0
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 22 października 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka_clo wrote:
    Trzymajcie kciuki za testowanie w niedzielę chociaż nie wiem czy zrobię wolę być w nadzieji ehh

    Bardzo bardzo mocno Ci kibicujemy

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Laura Ekspertka
    Postów: 220 124

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przy stosowaniu clo któraś miała Estradiol w 15 D.c. (owulacji) na poziomie 5000 pmol/l (1388,75 pg/ml)wiecie co to oznacza?

    Starania od 05.2019
    IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany

    IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    BetaHCG- 432(11dpt)
    BetaHCG- 1077(13dpt)
    Mamy serduszko ❤️- 13.03.2024

    Stan 3 - ❄️

    👩 37l.
    🧔 35l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka

    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • AnetaSarna40 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania Clo. 3 opakowania po 10 tabletek. Ważne do 11.2024. Jeżeli ktoś potrzebuje proszę o kontakt [email protected] lub na forum.

  • Peli Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 5 lutego 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Myśle, ze nasienie zawsze warto zbadać. Aktualnie mocno zmieniła się sytuacja „życiowa”. My jak się przygladnelismy z mezem jak zmieniła sie nasza aktywność w czasie „pandemi” to 😬Niby bez żadnych wielkich zmian ale kilka małych zrobiły nam „akuku”.
    Zmiana trybu pracy na jeszcze bardziej siedzący. Już nie dojeżdża do pracy codziennie na rowerze, nie gra w pilke raz w tygodniu, zmiana diety na gorsza:( brak „rozluźniaczy”pt piłkarzyki w przerwie w pracy z kolegami, nawet brak przerwy na kawe w pracy, na pogaduchy-relacje z innymi. Naszym zdaniem to w sumie duże, niekorzystne zmiany.
    We wcześniejsze ciąże zaszłam za pierwszymrazem a teraz w sumie nie wiadomo dlaczego się nie udaje:(

    Marta100 lubi tę wiadomość

  • Liseuek Przyjaciółka
    Postów: 94 75

    Wysłany: 7 lutego 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączę się do dyskusji. Miałam dwa cykle stymulowane Clo i monitoring, w obu była potwierdzona owulacja, progesteron po owulacji wskazywał na to, że pęcherzyk pękł i wszystko niby jak trzeba, ale ciąży brak. Teraz idę na konsultacje około terminu owulacji, ale w cyklu bez Clo. Mam potwierdzone pcos, więc owulacje samoistnie występują bardzo rzadko i obawiam się, że ten cykl bez Clo jest spisany na porażkę, bo owulacji nie będzie. Gdzieś czytałam, że jest coś takiego jak efekt odbicia i dziewczyny mają owulację po odstawieniu tak samo jak przy stymulacji. Któraś z Was tak miała? Mój gin powiedział, że jak w dwóch cyklach z Clo nie zaskoczę to on radzi zbadać męża, żeby wykluczyć ewentualnie czynnik męski i będziemy działać dalej. Mąż był na badaniach, czekamy na wyniki, mam nadzieję że nie będą złe...

    👩🏻31 lat
    Hashimoto,PCOS
    🧒🏼33 lata
    morfologia 6%, hormony w normie

    Luty 2021 cb 💔

    15.07.2021 cień na teście ⏸️
    2.08.2021 pierwsze USG - mamy zarodek 3mm i serduszko 💕
    20.09.2021 - 7cm małego chłopczyka 💙
    04.04.2022 - Powitaliśmy na świecie nasz największy Cud 🤱

    relgh371tpxiltdo.png
  • Kares01 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie A czy któraś z Was brała clomid zamiast clostilbegyt? Substancja czynna niby ta sama A bardziej dostępny clomid żeby kupić

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ