X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację co myslicie na temat mojego wykresu temperatura a owulacja????
Odpowiedz

co myslicie na temat mojego wykresu temperatura a owulacja????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ac53f7ad4516a52052eb37079f0749b.png

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 17 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZEŚĆ, dziewczyny! Myślicie, że owulacja u mnie wystąpiła? Jak długo można na nią czekać? Jestem już podłamana ;-(

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:57

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, cykle mam nieregularne 30-41 dni, ale ostatni tak długi cykl był jak zaszłam w ciążę z synkiem.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    No ale ten pozytywny wynik testu jest ciekawy :/
    Pozytywny wynik testu owulacyjnego nie świadczy że do niej dojdzie/doszło. Testy owulacyjne wykrywają pik LH który wzrasta PRZED owulacją ale to NIE znaczy że jeżeli pik LH wzrasta to owulacja następuje.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ