X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co robić? Hormony a owulacja...
Odpowiedz

Co robić? Hormony a owulacja...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 listopada 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem co mam myśleć...
    To mój 3 cykl... Dwa pierwsze były jak w zegarku po 28 dni, tym razem ten zaczął się po 26 dc. I o ile w pierwszym było jako tako, był po odstawieniu hormonów zaraz więc cudów się nie spodziewałam, to tak w drugim pojawiłam się na kolejnej wizycie u ginekologa. Ten stwierdził, że mam kilka pęcherzyków na jajniku, jeden był przodujący 14 mm w 10dc. Miałam sprawdzić czy pękł i w 24 dc. byłam, okazało się, że mam mały torbiel na 4 mm... Nie był wstanie mi powiedzieć czy do owu doszło. 25. dc. zrobiłam progesteron i wyszedł mi 0,9 ale może dlatego, że dzień później dostałam okresu...
    Zauważyłam w tamtym cyklu, że zaraz po skończeniu okresu miałam mdłości przez dwa dni a potem pojawiły się one od 13dc aż do samego okresu... I odetchnęła jak przyszedł okres, nie mam apetytu i ciężko żyć z takimi mdłościami. A teraz wróciły... Wczoraj wieczorem i dziś po prostu nie mogę normalnie funkcjonować...

    Nie mam jednego jajnika, mam duże anty TPO, TSH i FT3, Ft4 są w normie. Czekam na kolejną wizytę u gina i się głowię. Bo jakbym miała jakieś ogromne zachwiania hormonalne to i okres bym miała nieregularnie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ