X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co robić? Hormony a owulacja...
Odpowiedz

Co robić? Hormony a owulacja...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2017, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem co mam myśleć...
    To mój 3 cykl... Dwa pierwsze były jak w zegarku po 28 dni, tym razem ten zaczął się po 26 dc. I o ile w pierwszym było jako tako, był po odstawieniu hormonów zaraz więc cudów się nie spodziewałam, to tak w drugim pojawiłam się na kolejnej wizycie u ginekologa. Ten stwierdził, że mam kilka pęcherzyków na jajniku, jeden był przodujący 14 mm w 10dc. Miałam sprawdzić czy pękł i w 24 dc. byłam, okazało się, że mam mały torbiel na 4 mm... Nie był wstanie mi powiedzieć czy do owu doszło. 25. dc. zrobiłam progesteron i wyszedł mi 0,9 ale może dlatego, że dzień później dostałam okresu...
    Zauważyłam w tamtym cyklu, że zaraz po skończeniu okresu miałam mdłości przez dwa dni a potem pojawiły się one od 13dc aż do samego okresu... I odetchnęła jak przyszedł okres, nie mam apetytu i ciężko żyć z takimi mdłościami. A teraz wróciły... Wczoraj wieczorem i dziś po prostu nie mogę normalnie funkcjonować...

Nie mam jednego jajnika, mam duże anty TPO, TSH i FT3, Ft4 są w normie. Czekam na kolejną wizytę u gina i się głowię. Bo jakbym miała jakieś ogromne zachwiania hormonalne to i okres bym miała nieregularnie...

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ