X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację co się ze mną dzieje?? :(
Odpowiedz

co się ze mną dzieje?? :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy wiecie w jakiś sposób metfornina wpływa na regulace okresu? Biorę od początku cyklu, mam wzdecie i brzuchjak piłkę, większy apetyt na slodycze. I moje cykle bez leczenia trwały około 35 dni a dzisiaj z lekiem idzie 31 dzień cyklu. Biorę również bromergon na prolaktyne. Robiłam 2 trsty ciążowe w 2 różnych dniach popołudniu negatywne. często bywam zmęczona, mam czasami bóle w dole brzucha i od czasu kiedy pojawił się śluz plodny do teraz mam lekko wrażliwe sutki, często stojące. Czy to leki?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj ulotki. Ale bromergon raczej tak nie robi.

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ