Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację co się ze mną dzieje?? :(
Odpowiedz

co się ze mną dzieje?? :(

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ellabella Koleżanka

Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy wiecie w jakiś sposób metfornina wpływa na regulace okresu? Biorę od początku cyklu, mam wzdecie i brzuchjak piłkę, większy apetyt na slodycze. I moje cykle bez leczenia trwały około 35 dni a dzisiaj z lekiem idzie 31 dzień cyklu. Biorę również bromergon na prolaktyne. Robiłam 2 trsty ciążowe w 2 różnych dniach popołudniu negatywne. często bywam zmęczona, mam czasami bóle w dole brzucha i od czasu kiedy pojawił się śluz plodny do teraz mam lekko wrażliwe sutki, często stojące. Czy to leki?

• Martoszka Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj ulotki. Ale bromergon raczej tak nie robi.

M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ