X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację co z tą owulacją....
Odpowiedz

co z tą owulacją....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu nowa i przeglądając Wasze wykresy to chyba za długo mam śluz rozciągliwy... pewnie już nie będzie owulacji... Co myślicie proszę o pomoc

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 1 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero 4 dni, to nie za długo. taki śluz możesz mieć przez pól cyklu. Ja mam śluz płodny (wodnisty z rozciągliwym) ponad tydzień, owulacji ani widu, ani słychu a to ponad połowa cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślicie że gynalgin może mieć wpływ na długość cyklu?? Albo na śluz??

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 2 października 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdziłam co to za lek i wydaje mi się, że może mieć wpływ wyłącznie na obraz śluzu. Na pewno nie na długość cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za pomoc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ