X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co z tym cyklem
Odpowiedz

Co z tym cyklem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aldoba_b Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 października 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem czy dobry dział.
    Ogólnie mam udane ciąże za sobą. Nie zabezpieczamy się z mężem, bo chcielibyśmy jeszcze jedno dziecko, natomiast spiny też nie ma. W każdym razie nie wiem co się dzieję.

    Otóż 23 września dostałam okres, był intensywniejszy niż zwykle i trwał 4 dni. Po dwóch dniach od zakończenia miesiączki pojawiły się brązowe plamienia i ból piersi. Po 1,5 tyg ich trwania poszłam do ginekologa. W badaniu wszystko ok, usg czyste, lekarz stwierdził, że dzień wcześniej miałam owulację. Wczoraj do brązowych plamień dołączyła krew i ból brzucha jak na okres. Dziś 18dc i już ze mnie leci. Gdy zaczęłam krwawić stwierdziłam, że to chyba jednak nie próba zagnieżdzenia, co mnie trochę zasmuciło, bo chyba wewnętrznie liczyłam na tę ciążę. Czy upatrywać się w tym moze jednak ciąży, czy to zwykłe "przesilenie hormonalne"?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 11 października 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu da odpowiedź ginekolog ;)

  • aldoba_b Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 października 2022, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wpadłabym na to. Liczyłam raczej, że skoro to forum, to ludzie wymieniają się opiniami, doświadczeniem, historiami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ